Буковинець викрав з машини барсетку з документами
- 23.10.2017 15:42
Викрадену барсетку зловмисник вирішив залишити собі. За скоєне йому загрожує кримінальна відповідальність.
До Хотинського відділення поліції звернувся 24-річний житель села Колінківці. Чоловік повідомив, що з його автомобіля викрали барсетку з документами, серед яких були паспорт громадянина України, закордонний паспорт та документи на транспортний засіб.
На місце злочину відразу виїхали група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група. Проведеними заходами працівникам ГРПП вдалося встановити зловмисника. Ним виявився 19-річний житель села Бочківці Хотинського району. Порушник вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжки. Викрадене майно поліцейські відшукали та повернули власнику.
Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Крадію вже оголошено підозру у вчиненні злочину. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.
Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
Коментарі (0)
Другие новости:
- 23.06.2026 09:10
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів?
Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років
Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Трамп і Путін провели телефонну розмову: подробиці та нові контакти
Майже година переговорів
- 14.06.2026 22:34
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу
Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
.jpg)
Басейн чи парковка? У Чернівцях розгорілася дискусія навколо спортивного об’єкта