Карпатський віщун: Жінка-матір знову подолає ворожі підступи та поведе Україну до світла

- 21.12.2016 13:40
Карпатський віщун: Жінка-матір знову подолає ворожі підступи та поведе Україну до світла

Івана Сорохманюка з карпатської Замагори односельчани з повагою називають мольфаром, себто відуном. Сам дідо Іван «звання» мольфара не любить. «Нема тепер тих давніх мольфарів, що знали заговорювати хмари і говорити з лісом, нема, – хитає головою старий. – Здрібніли люди! Але, слава Йсу, ще щось знають і вміють чути!»
Свою силу дідо Іван пояснює вмінням слухати природу, її непомітні рухи та знаки. Пояснює: «Ви в містах вже нічого не чуєте та не бачите. За гамором, за поспіхом оглухли та осліпли! А я весь час у горах, я вмію чути все, що діє навколо, а потім все те тлумачити».

Чотири роки тому карпатські відуни шокували суспільство пророцтвом про важкі часи для України. Бачив страшні картини майбутнього і дід Іван: «Боліла мені душа, коли почала українська кров проливатися, бо я про те наперед знав, і хотів людей попередити, а мало хто хотів слухати. Але в народі – найбільша сила, українці – народ правдивий і роботящий. Тому ми все зможемо подолати, хоч як би нас не дурили політики», - каже мудрець.
Новому 2017 року мольфар радіє, бо бачить добрі знаки. Цей рік, кажуть прикмети природи, буде роком пробудження.
«Хіба не видно було – минулого року Україна ніби спала, втомившись від зла. Люди ходили сонні, похнюплені. А тепер з весною пора прокинутися, змити оте все зле, що набралося. Весна прийде так, як добра жінка заходить до дому - без злоби, без крику, але відразу стає світло та тепло».
Віщун свідчить: у 2017 році Україну чекають великі зміни на краще. Нарешті закінчиться війна на Донбасі, і окуповані території повернуться до України. «Бачу, що буде там велике прозріння, люди зрозуміють, що їх роками за дурнів мали і довели до краю, - пояснює Сорохманюк. – Ми приймемо їх як блудних синів, хоча рани ще довго болітимуть».
Мольфар каже: щоб зцілити Україну, потрібна жінка, справжня матір на чолі народу. Вона знає рідну землю, відчуває її біди та клопоти, і зможе вивести що болить рідній землі, і допоможе їй розквітнути.
Проте на заваді тому ставатимуть сили зла, бо вороги України постійно чинитимуть підступи. «Багато обману буде, коли чорне назвуть білим, а багно – золотом. Бачу, як негідники замість жінки-матері об’являть народу чоловіка в жіночій подобі. Та фальшива личина голосно зватиме миритися з ворогами, а воювати з друзями. А ще підбиратиметься до жінки-матері, щоб забрати її силу. Та наш народ не обманеш, бо в ньому сила Правди!»
Дід Іван додає, що Правда – на стороні українців, і кожен має докласти власних сил для перемоги. «Як не трудитися, то не буде нічого! Якщо кривду бачиш – то не минати, а виправити на добро. Як самому сили мало - з людьми гуртуватися. Якщо влада своїх людей не шанує, гнати її в шию. Вірити в себе, в Україну, в материнське серце».
«Слід вірити в себе та в силу народу, - закінчує напучення віщун. - Багато було вовків у овечій шкурі, та всі вони безвісти згинули. А жінка-мати буде з народом і виведе його до світла. Пора вставати, прокидатися та піднімати Україну».


Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В России приостановили выдачу виз в США После сокращения персонала в дипломатических учреждениях США в России Америка ответила резким уменьшением количества выдаваемых виз. Согласно заявлению
- 22.08.2017 13:29
Как определить приближающийся сердечный приступ Уходящее лето порадовало не только погожими днями, но и чрезвычайно высокой температурой воздуха. Как правило
- 22.08.2017 12:16
В Японии испытывали первую в мире подводную электростанцию Впервые в мире прошли испытания установки, которая предназначена для производства электрической энергии с помощью подводных океанических течений. Установку
- 22.08.2017 12:04
Штормовое предупреждение в Украине 22 08 2017 Во многих областях Украины во вторник, 22 августа, ожидается ухудшение погодных условий - сильный ветер и грозы.
- 22.08.2017 11:21
У бывших переселенцев без причины отбирают пенсии Отказавшимся от статуса переселенца людям, находящимся в Мариуполе, прекратили выплату пенсий. Это вызвало волну обращений пенсионеров в суды. Иски подаются
- 22.08.2017 10:48
В Черновцах велосипедист пробил головой стекло 22 08 2017 В Черновцах на улице Каневской на мосту случилось дорожно-транспортное происшествие. Авария произошла утром вторника, 22 августа.
- 22.08.2017 10:19
Оперативний стан Чернівців 21 08 2017 Упродовж минулої доби до підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області надійшло 259 звернень, в тому числі 16 – з ознаками кримінальних правопорушень
- 22.08.2017 09:49
Землетрясение в Италии 21 08 2017. Есть жертвы Накануне вечером, 21 августа, на остро Иския в Италии произошло землетрясение. Магнитуда его составила 4 балла
- 22.08.2017 09:15
Роды в Украине с 2019 будут платными Начиная с 2019 года, в Украине роды будут платными, причем, в официальном порядке - эти нормы прописаны в новом проекте медицинской реформы.
- 21.08.2017 15:56
Скидки на свадьбы в ресторане Колвик Ресторан Колвик приглашает отметить свадьбу в обновленном интерьере. Особое предложение для всех, кто мечтает о роскошной и незабываемой свадьбе
- 21.08.2017 15:30

Всі новини