Контрабандисти перевозили до Румунії 4 підводи з цигарками

- 06.07.2016 17:17
Контрабандисти перевозили до Румунії 4 підводи з цигарками

Сьогодні в Чернівецькій області прикордонники Чернівецького загону затримали одну з найбільших партій контрабандних тютюнових виробів, яка направлялася в сусідню Румунію.

Нагадаємо, що зараз саме тривають заходи з посилення українсько-румунської ділянки кордону. На цьому напрямку суттєво збільшено щільність охорони кордону, активізовано використання технічних засобів та посилено взаємодію із румунськими колегами.

Інформацію про можливе переміщення великої партії тютюнових виробів прикордонники отримали завчасно. Мобільні підрозділи, які були вислані на місце, влаштували засідку. Місцевих «бізнесменів» прикордонники затримали саме, на відстані близько 1 км від кордону.

6 чоловіків, у яких при собі не було жодних документів, намагалися перемістити до Румунії на 4 підводах 115 ящиків сигарет.

Помітивши прикордонників, ще одна особа вдалася до втечі. Порушник заховався в приватній оселі одного з населених пунктів неподалік. На даний момент помешкання оточили прикордонники і очікують на прибуття співробітників Національної поліції.

Крім того, встановлено і можливого організатора даного каналу переміщення в Румунію сигарет, наразі інформація уточнюється.

Тривають оперативно-перевірочні заходи та підрахунок і встановлення вартості затриманого курива.

Прес-служба Чернівецького прикордонного загону 


Ключові слова: контрабанда на конях, чернівці контрабанда цигарок

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини