Олег Скрипка (ВВ) на Червоной Руте в Черновцах потерял голос

- 21.09.2009 00:04
Олег Скрипка (ВВ) на Червоной Руте в Черновцах потерял голос

Олег Скрипка потерял в Черновцах голос и голову. За Черновцы обидно.

Олег Скрипка (Вопли Видоплясова, ВВ) приехал выступить на гала концерте "Червона Рута", и пытался петь вживую. "Булі на селі" этот хит просто не удался - труба солиста постоянно издавала жуткие "киксы". Лучше бы он не пел. И не танцевал. Хотя, пожалуй, Дри-татататататата - танці - это удалось, как и коронная тряска солистом всем телом на полусогнутых ногах. 

Перед концертом в наших Черновцах солисту можно было бы и распеть голос, или, на худой конец, включить фонограмму. На концерте, там где не получалось петь, Олег Скрипка просто шептал - получилось, что все песни, даже такие хитовые как «Весна», он только шептал. Бу-бу-бу в припеве тоже удалось спеть с третьей попытки. Как только начинался припев - что то случалось с минусовкой-она как то подтормаживала звук. Музыканты коллектива ВВ удивленно переглядывались с солистом, а зрители на стадионе очень вяло аплодировали такому выступлению звезды эстрады.

Возникает резонный вопрос: когда в нашей стране закончится халтура и халтурщики?


Коментарі (7)
Наталя | 28.10.2009
Впала маска з О.Скрипки: член зіркового колгоспу ЮВТ такий же заробітчанин, як і всі інші. Тільки різниця в розмірі гонорару:заплатили більше. Викинула диски з його піснями. Соромно слухати.

Алекс | 25.09.2009
Аплодували зовсім мляво

Андрей | 24.09.2009
В Черноуицах остались одни молдоване и прочее де****. Что вы хотели что бы они слышали? им постучи по кастрюле будут хлопать

Ксюша | 21.09.2009
хахах незнаю к каму а мені сподобався його виступ і гарно потанцювали....і не кволо "аплодирували"

В | 21.09.2009
Скрипка - панк, от него требовать голоса неправильно, он же не Пласидо Доминго

Оксана | 21.09.2009
Прям таки розкритикували. виступ ВВ все одно взірвав публіку. і називати його халтурщиком просто смішно.його пісні і так несуть енергетичний запал. а за фонограму, то мали б знати, що на Червоній Руті співають і грають лише живу музику

Саша | 21.09.2009
Он потерял совесть

Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як діяти при повітряній тревозі? Правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації воєнного характеру.
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів? Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45

Всі новини