Україна може втратити четверту частину своїх зовнішніх ринків
- 03.11.2008 00:00
Україна може втратити четверту частину своїх зовнішніх ринків у зв'язку з посилюванням з боку Європейського Союзу імпортних тарифів. Про це заявив голова Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кинах під час прес-конференції.
За його словами, кілька днів тому Євросоюз прийняв рішення про введення високого рівня тарифів на імпорт зернових, в першу чергу пшениці.Таким чином, наша продукція стає неконкурентоспособной, і Україна ризикує втратити четверту частину своїх зовнішніх ринків”, — вважає голова УСПП.Він також висловив надію на те, що український уряд найближчим часом проведе відповідні переговори з європейськими комісіями про недопущенії таких дій, які “адміністративними методами закривають ринок зерна для України в Європі”. Він наполягає на тому, що ринок має більш лібералізувати, бути відкритий.
Також Кинах упевнений в необхідності пошуку нових ринків збуту сільгосппродукції: “Безумовно, необхідно налагоджувати кредитну політику, шукати нові регіони збуту, особливо Південно-східна Азія, Африка, Середній Схід, де попит на зерно великий. Треба шукати альтернативні ринки для високого фінансового результату”, — підкреслив голова УСПП.
Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
Другие новости:
Адміністрація Трампа чинить тиск на ЄС через заморожені активи Росії
Як зазначає Politico, майбутній саміт лідерів ЄС, запланований на четвер, 18
- 17.12.2025 15:33
Бюджет українців на придбання та оренду житла 2025: дослідження
Як змінився бюджет українців на придбання та оренду житла: результати опитування
- 17.12.2025 10:41
Украинцам нужно перерегистрировать недвижимость в новом госреестре:
Почему это произошло
- 17.12.2025 10:37
- 17.12.2025 10:37
Автоэлектрик Буча, Ирпень, Ворзель
Автоэлектрик на СТО: профессиональная диагностика и ремонт автоэлектрики
- 17.12.2025 10:14
Автоелектрик Буча, Ірпінь, Ворзель
Автоелектрик — це фахівець, який займається діагностикою
- 17.12.2025 10:06
Уже цими вихідними українці можуть відчути скорочення тривалості відключень світла
Свириденко зазначила, що зараз ключовим завданням є формування
- 12.12.2025 10:51
.jpg)
Фемініцид - що це?
Російська економіка падає -експерт розповів правду
Аварія автобуса з українцями у Словаччині: що відомо про ДТП