За відсотком надхождень до Держбюджету лідером є Чернівецька митниця

- 01.12.2015 10:44
За відсотком надхождень до Держбюджету лідером є Чернівецька митниця

Митники Буковини вкотре довели свій професіоналізм, злагодженість та вміння працювати не лише на результат. До чималих здобутків у боротьбі з тютюновою контрабандою та вагомих показників у експериментальній реконструкції доріг додалося ще й лідерство серед українських митниць по відсоткових надходженнях коштів до Державного бюджету.

За підсумками роботи у листопаді поточного року Чернівецька митниця ДФС перерахувала до державної скарбниці 209,7 млн. грн., випередивши при цьому в коштах митниці Івано-Франківської, Житомирської, Вінницької, Херсонської, Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей. Проте за відсотковим показником посіла 1 місце в Україні. Доведений план Буковинська митниця виконала на 176,5%.

«100-відсоткової позначки виконання індикативу наразі досягнуто 15 митницями із 26, – зауважує начальник митниці Микола Салагор. – Ми, найменша область України, досягли добрих результатів. Такими показниками завдячуємо, насамперед, конструктивній співпраці із бізнесом та гарній роботі усього особового складу митниці». 

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: митниця ДФС Чернівців, чернівецька митниця

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини