На Буковині працює понад 2000 РРО

- 25.11.2015 12:04
На Буковині працює понад 2000 РРО

Протягом десяти місяців цього року в Державній податковій інспекції у м. Чернівцях зареєстровано 957 одиниць касової техніки, це у понад 2 рази більше, аніж минулого року.

Загалом на 01.11.2015р. на обліку в міській податковій інспекції перебувають 2076 реєстраторів розрахункових операцій, що на 371 більше, аніж минулоріч.

До речі, 4 листопада 1879 можна вважати днем народження контрольно-касової машини. Перший касовий апарат для контролю свого бізнесу вигадав та запатентував підприємець.

Джеймс Рітті, емігрант з Німеччини, відкрив у Дейтоні невеликий бар. У міських колах цей заклад став відомим, клієнти не обходили його стороною. Бізнес обіцяв приносити солідний прибуток, але на ділі володіння баром виявилося достатньо збитковою справою. Природно, Рітті запідозрив у крадіжці не надто чистий на руку персонал, але звинуватити нікого не зміг, оскільки, як кажуть у народі, не спійманий — не злодій. І буфетники безсоромно користувалися тим, що начальство не могло за ними доглянути.

Під час однієї з екскурсій Рітті побачив лічильник обертів гребного гвинта. Для Рітті це видовище було схоже легендарному яблуку, що нібито звалилася на Ньютона. Пристрій, що автоматично відлічував оберти двигуна, наштовхнув підприємця на думку про створення апарату для підрахунку грошей.

На сьогодні Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій налічує вже 140 моделей (Наказ ДФС України від 29.10.2015 р. №829).

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівцях 


Ключові слова: касові апарати ченівці, РРО Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини