На кордоні Буковини у іноземця вилучили боеєприпаси та ніж
- 30.10.2015 11:26
Патрони до вогнепальної зброї 9 мм калібру “Makarov” у кількості 25шт. виявили 29 жовтня у МАПП “Мамалига-Крива” митного поста “Мамалига” співробітники Чернівецької митниці ДФС спільно з представниками Чернівецького прикордонного загону. Не задекларовані, обмежені до переміщення через митний кордон України предмети без дозвільних документів знаходились в порожнині підлокітнику між передніми сидіннями легкового автомобіля марки “Nissan X Trail”, який прямував до України під керуванням громадянина Молдови.
На підставі статті 472 Митного кодексу України митники запровадили справу про ПМП та вилучили небезпечну знахідку.
Цього ж дня спільними зусиллями буковинських митників та прикордонників в пункті пропуску "Порубне-Сірет" митного поста "Вадул-Сірет" у громадянина України виявлено незаявлений до митного контролю ніж “Columbia” довжиною 27 см, також без будь-яких дозвільних документів на нього.
У цьому випадку співробітники митниці передали матеріали справи до правохоронних органів.
Додаткова інформація:
Відповідно до статті 472 недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, транспортні засоби комерційного призначення, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією зазначених товарів, транспортних засобів.
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Коментарі (0)
Другие новости:
- 11.04.2026 15:05
Які помилки з технікою найчастіше трапляються під час нового ремонту
Новий ремонт часто сприймають як етап, коли головне
- 11.04.2026 13:36
Російська дезінформація перед виборами в Угорщині: як намагаються вплинути на підтримку Орбана
Напередодні парламентських виборів в Угорщина активізувалися
- 10.04.2026 18:21
- 10.04.2026 12:22
ЄС збільшив закупівлі російського газу. Чому це відбувається?
У першому кварталі 2026 року країни Європейський Союз суттєво
- 09.04.2026 23:33
Жорстокий інцидент у Гостомелі: в магазині Фора вбили собаку
За попередньою інформацією, собака перебував на території або
- 07.04.2026 23:10
У Чернівцях новобудови перевищили $1000 за м2
Первинний ринок: попит зростає, ціни змінюються нерівномірно
- 02.04.2026 23:49
.jpg)
Підсумок подій тижня 6-12 квітня
Супертанкери знову в Ормузькій протоці після перемир’я