В жовтні митні правила на Буковині порушували 55 разів
- 12.10.2015 16:12
Від початку жовтня співробітниками Чернівецької митниці ДФС запроваджено 55 справ про порушення митних правил
Цими вихідними у пункті пропуску “Порубне” митного поста “Вадул-Сірет” співробітники Чернівецької митниці ДФС спільно з представниками Управління СБУ у Чернівецькій області та Чернівецького прикордонного загону виявили 1574 пачки прихованих від митного контролю сигарет іноземного виробництва марки “NZ” вартістю понад 17 тис.грн.
Водій однієї з транспортних фірм Росії, який слідував до Румунії в службових справах, приховав тютюнові вироби між гумовою шиною та металевими дисками запасних коліс напівпричепа вантажівки, чим порушив ч.1 ст.483 Митного кодексу України.
Усього ж від початку жовтня співробітниками митниці запроваджено 55 справ про порушення митних правил, відповідно до яких разом з предметами ПМП вилучено 4 транспортних засоби зі спеціально виготовленими сховищами, які використовувалися для приховування товарів від митного контролю. Загальна вартість вилученого склала понад 315 тисяч гривень. Також упродовж звітного періоду отримано 1 відповідь митних органів Великобританії, за результатами якої виявлено недобори митних платежів на суму майже 84 тис.грн. та складено 2 протоколи про ПМП за ст.485 МКУ.
Додатково:
Відповідно до статті 485 Митного кодексу України (Дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів), заявлення в митній декларації з метою неправомірного звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру неправдивих відомостей щодо істотних умов зовнішньоекономічного договору (контракту), ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача товару, неправдивих відомостей, необхідних для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості, та/або надання з цією ж метою органу доходів і зборів документів, що містять такі відомості, або несплата митних платежів у строк, встановлений законом, або інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів, а так само використання товарів, стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв'язку з якими було надано такі пільги, -тягне за собою накладення штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів.
Прес-центр Чернівецької митниці
Коментарі (0)
Другие новости:
Ситуація під контролем: росіяни не мають контролю над Покровськом, — Сирський
Ситуація на Покровському напрямку
- 12.11.2025 15:17
- 12.11.2025 14:16
Саакашвілі повернули до в'язниці в Грузії після 3 років у лікарні
Експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі після тривалого перебування
- 12.11.2025 11:36
США наклали санкції на українські компанії, які допомагають Ірану розвивати виробництво безпілотників
Про це повідомило Міністерство фінансів США. Відомство
- 11.11.2025 22:05
У Лондоні правоохоронці затримали копа з України, який вчинив сексуальний напад
Інцидент стався наприкінці жовтня 2024 року. За інформацією слідства, чоловік
- 10.11.2025 18:47
Доступ до Парік24 слоти без реєстрації: чи це можливо?
Головна перевага, яку можна відчути вже в перші хвилини
- 08.11.2025 23:47
- 07.11.2025 22:19
- 06.11.2025 11:15
Масована атака на Кам’янське: ніч терору, зруйновані будівлі та поранені мирні жителі
Пожежі, руйнування і паніка серед мешканців
- 06.11.2025 11:13
.jpg)