За землю на Буковині сплачено 123 млн грн
- 09.10.2015 16:01
Згідно показників Головного управління ДФС Буковини, власники та орендарі земельних ділянок області у січні – вересні 2015 року сплатили до місцевих бюджетів таку суму земельного податку. Зокрема, майже 87 млн. грн. надійшло від юридичних осіб та 36,1 млн. грн. – від фізичних. Фактичні показники аналогічного періоду минулого року перевищено на 23 млн. грн., або на 22,8 відсотки.
У відомстві відзначають, орендна плата за користування землею та земельний податок є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць області і становить 14,7% загальних надходжень місцевої казни.
Аналізуючи надходження впродовж 9 місяців 2015 року, фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області спостерігають, що у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року сплата земельного податку збільшилась на 27,5 млн. грн.
Також нагадують, що плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
У фіскальному відомстві відзначають, плата за землю не лише обов’язок перед державою, а також дієва підтримка соціально-економічного розвитку місцевих громад.
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Коментарі (0)
Другие новости:
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
Завтра, 11 січня, Україну очікує по-справжньому зимова погода з сильними морозами
У ніч на 11 січня стовпчики термометрів у більшості областей опустяться до -7-14 градусів
- 10.01.2026 18:42
На Буковині скасували обмеження електропостачання на 10 січня: світло буде без графіків
Про це офіційно повідомили в обласній енергетичній компанії
- 10.01.2026 16:24
Навіщо Зеленський призначив Буданова головою ОП і звільняє Малюка? Простими словами
Зеленський змінив керівника Офісу Президента (ОП) — замість Андрія Єрмака поставив керівника
- 10.01.2026 16:13
В кого є можливість виїхати з Києва - зробіть це! - Кличко
Хто має змогу — тимчасово залиште Київ»: звернення Віталія Кличка
- 10.01.2026 13:08
.jpg)
Морози до -18, хуртовини й сильний вітер, але буде потепління