Продаж підакцизних товарів поповнив бюджет на 70 млн грн

- 01.10.2015 09:54
Продаж підакцизних товарів поповнив бюджет на 70 млн грн

З початку цього року бюджет Чернівців отримав 70,7 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, в тому числі у вересні надійшло понад 10,5 млн. грн.

Як повідомила начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у м. Чернівцях Людмила Осадчук: «найбільше податку надійшло від продажу бензину, інших нафтопродуктів та скрапленого газу – 25,0 млн. грн., торгівля тютюновими виробами поповнила бюджет на понад 21,0 млн. грн., роздрібна торгівля алкоголем додала місцевій скарбниці більше 24,0 млн. грн. акцизного податку».

Нагадаємо, що акцизний податок із роздрібного продажу підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та інше паливо) було запроваджено з 1 січня 2015 року.

Ставка податку становить 5% і він у повному розмірі надходить до місцевих бюджетів адміністративно – територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів. 

Платниками акцизного податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання (в тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, тощо) алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, насамперед бензин та дизельне пальне, паливо моторне альтернативне, біодизель, скраплений газ, тощо.

Зауважимо, що акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у розрахунковому документі (фіскальному чеку) як окрема податкова група.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях просить громадян завжди вимагати за свою покупку розрахунковий документ, адже це сприятиме не лише збільшенню надходжень до бюджету, а й допоможе покупцю захистити себе від неякісної продукції.

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернівцях


Ключові слова: продаж підакцизних товарів Чернівці, податкова Чернівців

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В Париже ограбили Лувр 19 октября 2025 года Лувр ограбили в Париже 19 октября
- 19.10.2025 17:32
У Парижі пограбували Лувр 19 жовтня 2025 року Сьогодні Париж, столиця світового мистецтва, переживає справжній культурний шок
- 19.10.2025 16:25
Важная новость вчера Одной из самых важных новостей 18 октября 2025 года стала информация о
- 19.10.2025 13:31
Політик Шошоаке звинуватила українську владу в утиску прав етнічних румунів Скандальна румунська євродепутат Діана Шошоаке знову
- 17.10.2025 14:35
Післяпологова депресія. Як позбутися? Поради Як повідомляє портал https://bukovina.biz.ua , у нормі після пологів жіночий організм реагує незначною втомленістю й впродовж трьох днів ...
- 17.10.2025 11:01

Всі новини