ДФС Буковини через перевірки донарахували ще 80 млн грн

- 09.09.2015 13:32
ДФС Буковини через перевірки донарахували ще 80 млн грн

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відзначають, що кількість перевірок платників податків - юридичних осіб, за вісім місяців поточного року, порівняно з відповідним періодом минулого року зменшилась на майже 27 відсотків.

З початку року підрозділами податкового та митного аудиту було проведено всього 239 документальних перевірок, 41 планову та 198 позапланових перевірок. Тоді як, минулого року проведено 376 контрольно-перевірочних заходів, з яких 52 планові та 324 позапланові перевірки.

Разом з тим, ефективність перевірок зросла, оскільки за наслідками проведених заходів донараховано узгоджених податкових зобов’язань на 36,1 млн. грн. більше відповідного показника минулого року. Сума цьогорічних донарахувань за актами перевірок складає понад 80,5 млн. грн., торік цей показник був лише 44,4млн. грн.

Зменшено від'ємне значення об'єкта оподаткування податком на прибуток у сумі майже 22,6 млн. грн., що на 13,4 млн. грн. більше відповідного показника минулого року (9,1 млн. грн.)

Також зменшено від'ємне значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом із ПДВ у сумі 3,1 млн. грн., що майже на 2 млн. грн. більше відповідного показника минулого року (1,1 млн. грн.)

Із донарахованих сум упродовж січня-серпня 2015 року забезпечено стягнення до веденого бюджету в сумі майже 23 млн. грн., що на 2,3 млн. грн. більше відповідного показника минулого року (20,6 млн. грн.)

Так, податкові аудитори фіскальної служби Буковини стверджують, що застосування сучасної системи відбору платників для перевірок дозволило звести до мінімуму втручання в легальний бізнес і зосередитися на «тіньових» суб'єктах господарювання.

Тому сьогодні, щоб досягнути позитивних результатів у боротьбі з махінаторами всі зусилля сконцентровані, в першу чергу, на відпрацюванні ризикових суб'єктів господарювання. Важливими аспектами цієї роботи є безапеляційне узгодження проведених донарахувань та належне документування встановлених порушень.

Викриті цього року схеми ухилення від сплати податків підтверджують, що податкові аудитори послуговувались правильними критеріями в процесі визначення ризиків, що можуть свідчити про несплату тих чи інших платежів.

Яскравим прикладом результативності здійснюваних перевірок, стало виявлення у серпні цього року на одному із сільськогосподарських підприємств регіону схеми неправомірного формування сум податкового кредиту з податку на додану вартість шляхом залучення до ланцюгів постачання фіктивних суб’єктів господарювання, що не мали можливості реального здійснення господарських операцій.

Так, в наслідок цієї перевірки платнику донараховано податків та платежів до бюджету в сумі понад 0,5 млн. грн. та зменшено від’ємне значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з податку на додану вартість у розмірі майже 0,2 млн. грн.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: дфс Буковини, чернівці податкова

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06
Возле больницы №3 обустроят стоянку авто Комиссия департамента жилищно-коммунального хозяйства Черновицкого городского совета после обсуждений пришла к решению обустройства
- 14.12.2017 15:31
В Украине - новая суицидальная игра Зеленый кит На смену суицидальным играм вроде "Синего кита" и "Красной совы", получившим распространение в социальных сетях, появилась новая
- 14.12.2017 15:11
Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 14.12.2017 14:19
Про звітність організацій з гуманітарної допомоги Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій подают
- 14.12.2017 14:03
Новоднестровск без света вторую неделю подряд Уже вторую неделю подряд в Новоднестровске Черновицкой области отсутствует уличное освещение.
- 14.12.2017 13:47
В Мьянме насильственной смертью погибли более 6700 рохинджа Как сообщают в международной организации Врачи без границ, в штате Ракхайн в Мьянме в период с 25 август
- 14.12.2017 12:40
На Землю вернулись трое астронавтов МКС После 139 дней, проведенных в космосе на борту Международной космической станции, трое астронавтов совершили успешную посадку в Казахстане.
- 14.12.2017 11:59
За елітні авто чернівчани сплатили 767 тис грн податку Упродовж одинадцяти місяців цього року власники дорогих автомобілів – юридичні та фізичні особи сплатили
- 14.12.2017 11:36
В Канаде потерпел крушение пассажирский самолет В провинции Саскачеван в Канаде прроизошло крушение пассажирского самолета авиакомпании West Wind Aviation с 25 людьми на борту, среди которых
- 14.12.2017 11:14

Всі новини