Рішення про встановлення земельних сервітутів ветував мер Чернівців

- 08.09.2015 14:54
Рішення про встановлення земельних сервітутів ветував мер Чернівців

Міський голова Олексій Каспрук зупинив дію рішення міської ради VI скликання від 03.09.2015 р. №1724 «Про розгляд звернень підприємців щодо надання земельних ділянок для встановлення земельних сервітутів».

Йдеться про рішення сесії міської ради, яким встановлено земельні сервітути на три земельні ділянки на проспекті Незалежності,84-86 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (розміщення торгівельних павільйонів).

Із змісту зазначеного рішення сесії міської ради випливає, що земельні ділянки на проспекті Незалежності,84-86 надаються у користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що за своєю правовою природою є правом оренди земельної ділянки .

Земельним кодексом України визначено обов’язковість передачі в оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, за результатами проведення земельних торгів.

Враховуючи те, що рішення міської ради VI скликання від 03.09.2015 р. №1724 «Про розгляд звернень підприємців щодо надання земельних ділянок для встановлення земельних сервітутів» прийняте без правових підстав та застосування конкурентних процедур набуття прав на земельні ділянки, воно не відповідає вимогам Земельного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також частині 2 статті 19 Конституції України, міський голова зупинив його дію.

Депутати матимуть змогу повторно розглянути це питання та спробувати здолати вето міського голови на позачерговій сесії міської ради, яка скликається 17 вересня 2015 року о 10.00 годині.


Ключові слова: право вето, міська рада Чернівці, мер Олексій Каспрук

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Як повернути частину коштів за навчання: як працює податкова знижка? Що таке податкова знижка за навчання
- 18.05.2026 18:47
Новая мобилизация в России может повлечь за собой глубокий экономический кризис Вероятное проведение новой масштабной волны мобилизации в
- 18.05.2026 16:29
Обстріл Києва 14 травня 2026 року: одна з наймасштабніших атак на столицю За попередніми даними, основною ціллю атаки були:
- 15.05.2026 11:53
Нова мобілізація в Росії спричинить глибоку економічну кризу Ймовірне проведення нової масштабної хвилі мобілізації в Російській Федерації може
- 12.05.2026 15:05
Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31

Всі новини