Україна і Туреччина мають намір встановити безвізовий режим
- 27.10.2008 00:00
Україна і Туреччина мають намір встановити безвізовий режим і створити зону вільної торгівлі. Таких домовленостей досягли президенти двох країн під час сьогоднішніх переговорів в Анкарі.
«Ми маємо велике взаємне бажання рухатися до встановлення безвізових стосунків між громадянами Туреччини і України», - сказав Президент України Віктор Ющенко.
Як повідомляє прес-служба Президента, сторони близькі до вирішення про відміну віз для певних категорій громадян - журналістів, студентів, бізнесменів.
Також сторони домовилися про початок переговорів про створення зони вільної торгівлі. Через консультації і переговори планується вийти на підписання відповідної угоди.
Об'єм товарообігу між Україною і Туреччиною цього року досяг 6 млрд. доларів і, по прогнозах, наступного року досягне 10 млрд. доларів.
Коментарі (0)
Другие новости:
Де шукати юридичний захист постраждалим від домашнього насильства
Як розпізнати, що йдеться саме про домашнє насильство
- 10.12.2025 20:37
- 10.12.2025 15:43
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
- 10.12.2025 15:25
Як діяти при погрозах або переслідуванні в соцмережах
Перш за все, важливо усвідомити: будь-які погрози в інтернеті — це
- 09.12.2025 14:31
Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями - ідеали в житті людей
Неідеальні ідеали, або Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями
- 08.12.2025 13:26
Росія продовжує атакувати Україну дронами: де загроза ударів сьогодні ввечорі?
Обстріли та наслідки
- 07.12.2025 20:43
- 05.12.2025 20:36
Російські війська перейшли до чергового витка терору: під ударом об’єкти, які мають критичне значення
Як зазначає військовий аналітик Юліан Рьопке, Москва свідомо
- 05.12.2025 16:51
.jpg)
4 фишки iPhone, о которых стоит знать перед покупкой
На Буковині судитимуть водія, який спричинив ДТП з потерпілим