За незаконний обіг підакцизу на Чернівеччині відкрито 22 провадження
- 14.08.2015 15:25
Впродовж січня-липня 2015 року фахівцями територіальних органів ГУ ДФС у Чернівецькій області проведено 204 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та іншими підакцизними товарами. Відповідні заходи здійснюються в рамках реалізації заходів, спрямованих на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів та забезпечення надходжень акцизного податку до місцевих бюджетів.
Перевірками встановлено низку порушень, найпоширенішими з яких є торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімальних оптово-відпускних та роздрібних, торгівля вказаними підакцизними товарами без наявності відповідних ліцензій та їх продаж особам, що не досягли 18-річного віку, а також зберігання, транспортування, реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів.
За результатами проведених перевірок до нечесних на руку підприємців застосовано фінансових і штрафних санкцій на загальну суму понад 5 млн. грн., складено 842 протоколи про адміністративні правопорушення на суму майже 6 млн. грн.
Також за матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Чернівецькій області обліковано 22 кримінальні правопорушення пов’язані з незаконним обігом підакцизних товарів, з яких 17 проваджень за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та 5 кримінальних проваджень за ч.1 ст. 199 (фальшування марок акцизного збору) Кримінального кодексу України.
Вилучено підакцизних товарів на загальну суму понад 16 млн. грн., а саме: спирту на 1,4 млн. грн., алкогольних напоїв – на 0,8 млн. грн., тютюнових виробів – на 13 млн. грн. та нафтопродуктів майже на 1 млн. грн.
Окрім того, впродовж семи місяців виявлено та припинено діяльність 2 «підпільних» цехів з виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв.
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Коментарі (0)
Другие новости:
Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни
Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Як повернути частину коштів за навчання: як працює податкова знижка?
Що таке податкова знижка за навчання
- 18.05.2026 18:47
- 18.05.2026 16:29
Обстріл Києва 14 травня 2026 року: одна з наймасштабніших атак на столицю
За попередніми даними, основною ціллю атаки були:
- 15.05.2026 11:53
Нова мобілізація в Росії спричинить глибоку економічну кризу
Ймовірне проведення нової масштабної хвилі мобілізації в Російській Федерації може
- 12.05.2026 15:05
Что такое конвергенция у невропатолога? И что значит замедленная Конвергенция?
Конвергенция у невропатолога на приеме
- 09.05.2026 12:42
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу
Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31
У Чорнобильській зоні пожежі: яка загроза радіації для Києва та України? розбираємо докладно!
Чому пожежа поширюється так швидко?
- 09.05.2026 11:37
.jpg)
«Зелена карта» для авто: обов’язкове страхування для поїздок за кордон