В Чернівцях вітали податкових офіцерів з зони АТО

- 17.07.2015 16:42
В Чернівцях вітали податкових офіцерів з зони АТО

Сьогодні, 17 липня, чотири податкові міліціонери Головного управління ДФС у Чернівецькій області, які несли службу в зоні АТО майже три місяці, повернулися до Чернівців. Серед них – підполковник податкової міліції Анфілофієв Руслан, підполковник податкової міліції Пасирь Сергій, підполковник податкової міліції Клевчук Ігор та підполковник податкової міліції Саприкін Вадим.

За словами офіцерів, вони виконували завдання командування як на офіційних переходах і пунктах пропуску, де контролювали переміщення вантажів, рух автомобільного та залізничного транспорту, так і у складі мобільних групп, які патрулювали лінію розмежування, так звану «зеленку».

В урочистій обстановці, щирими оплесками та квітами, керівник податкової міліції Буковини Сергій Гакман разом з колегами привітав офіцерів з успішним поверненням.

«Хочу подякувати вам, за те, що усі поставлені завдання виконали з честю, достойно та у повному обсязі. Ви несли службу під Слов’янськом, Волновахою, Маріуполем, у небезпечних для життя умовах, перешкоджаючи незаконному переміщенню товарів через умовний кордон на Сході країни. Сьогодні ми уклінно дякуємо вам – патріотам, воїнам, землякам – і шануємо за відвагу, мужність та героїзм», – відзначив Сергій Гакман.

Звернувся до вояків й начальник головного управління ДФС у Черонівецькій області Михайло Сеничак: «Вітаючи вас з поверненням! Хочу висловити щиру подяку вашим рідним і близьким за те, що чекали та постійно молилися, щоб Бог оберігав наших захисників. Сьогодні ми зустрічаємо вас як героїв. Слава вам! Слава Україні!».

Офіцерів податкової служби, які повернулися із зони АТО, за гідне несення служби та патріотизм відзначено подяками й грошовими нагородами. Після короткого відпочинку вони повернуться до виконання службових обов’язків на рідній Буковині. Натомість до зони АТО вже вирушив черговий «податковий десант» у складі 6 чернівецьких податківців.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: офіцери податкової поліції, ДФС Чернівці, чернівчани в зоні АТО

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Як повернути частину коштів за навчання: як працює податкова знижка? Що таке податкова знижка за навчання
- 18.05.2026 18:47
Новая мобилизация в России может повлечь за собой глубокий экономический кризис Вероятное проведение новой масштабной волны мобилизации в
- 18.05.2026 16:29
Обстріл Києва 14 травня 2026 року: одна з наймасштабніших атак на столицю За попередніми даними, основною ціллю атаки були:
- 15.05.2026 11:53
Нова мобілізація в Росії спричинить глибоку економічну кризу Ймовірне проведення нової масштабної хвилі мобілізації в Російській Федерації може
- 12.05.2026 15:05
Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31

Всі новини