Підприємствам Буковини розстрочено майже 3,2 млн.грн. податкових зобов’язань

- 17.07.2015 16:28
Підприємствам Буковини розстрочено майже 3,2 млн.грн. податкових зобов’язань

Про це повідомили у відділі погашення заборгованостей Головного управління ДФС у чернівецькій області та роз’яснили, що відповідно норм до Податкового кодексу України органи ДФС мають право надавати відстрочення та розстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу, а також приймати рішення про списання безнадійного боргу в порядку, передбаченому законом.

З початку року органами ДФС Буковини укладено 11 договорів із платниками податків про розстрочення грошових зобов’язань та податкового боргу на загальну суму 3,2 млн.грн. З урахування сплачених розстрочених грошових зобов’язань за рішенням судів до бюджету з початку року надійшло 3,5 млн.грн. За користування розстроченням (відстроченням) грошових зобов'язань платниками сплачено проценти в сумі 0,07 млн.грн.

Підставою для розстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу платника податків є надання ним достатніх доказів існування обставин, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу такого платника податків, а також економічного обґрунтування, яке свідчить про можливість погашення грошових зобов'язань та податкового боргу та/або збільшення податкових надходжень до відповідного бюджету внаслідок застосування режиму розстрочення, протягом якого відбудуться зміни політики управління виробництвом чи збутом такого платника податків.

Також, у відомстві інформують, що завдяки зусиллям податківців Чернівецької області за шість місяців нинішнього року погашено майже 27 млн.грн. податкового боргу.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: податкові зобов’язання Чернівці, податки Чернівці, ДФС Буковини

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31
Трамп допустив продовження перемир’я між Україною та Росією після 9-11 травня Президент Сполучених Штатів Donald Trump заявив, що оголошене короткострокове
- 09.05.2026 11:31
Новини Чернівців 4-10 травня Однією з головних тем тижня у Чернівцях стали питання безпеки та повітряних тривог
- 08.05.2026 12:37
Как оцифровать трудовую книжку самостоятельно и избежать типичных ошибок Вы в Украине или за границей и Нужна помощь онлайн?
- 06.05.2026 12:05
У чому суть прокрастинації і чи так це погано Фраза «Я подумаю про це завтра», яку колись вимовила
- 06.05.2026 11:57
Ціни на пальне на автозаправних станціях пішли вгору Найбільше зростання торкнулося бензину марки А-95.
- 04.05.2026 13:46

Всі новини