Фрукти з Греції не пройшли санконтроль на чернівецькій митниці
- 23.06.2015 15:39
Сьогодні, співробітниками митного поста «Чернівці» Чернівецької митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил на суму понад 420 тис. грн. Предметом порушення стали сезонні фрукти – абрикоси, нектарини та персики з Греції.
За інформацією, отриманою митницею спільно з УСБУ в Чернівецькій області, встановлено, що наявний відтиск штампу про санітарно-епідеміологічний контроль, проходження якого є необхідною складовою митного оформлення вказаного товару, не відповідає дійсності, тобто має місце факт підробки документа CMR A.
Отримувачем вантажу вчинено дії, спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу підробленого документа. Санкція статті 483 Митного кодексу України передбачає конфіскацію товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил та накладення штрафу у 100-відсотковому розмірі вартості таких товарів.
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Коментарі (0)
Другие новости:
Кінець нафтової ізоляції РФ - заява у США
За його словами, ключовим фактором для змін може стати
- 12.02.2026 12:37
Втрати РФ пішли вгору м- Сирський назвав причину, чому
перехід до корпусної системи
- 10.02.2026 10:57
Миші та вірус Ніпах - все що ви хотіли спитати
Вірус Ніпах - одна з найнебезпечніших зоонозних інфекцій, відомих
- 10.02.2026 09:57
Чим небезпечний кір - розповіла лікар терапевт
О тяжелых последствиях кори предупреждают
- 04.02.2026 10:46
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
.jpg)
Модні тренди 2026