Викриті ДФС Буковини корупційні порушення в 2015 році

- 11.06.2015 15:37
Викриті ДФС Буковини корупційні порушення в 2015 році

На початок червня 2015 року працівниками управління проведено 84 службових перевірки відносно працівників ГУ ДФС у Чернівецькій області та Чернівецької митниці ДФС, за наслідками яких винесено 24 подання керівникам територіальних підрозділів ДФС області та митниці про усунення причин та умов, які призвели до виявлених порушень та недопущення в майбутньому. За результатами розгляду подань 5-х осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді оголошення догани, 12 осіб депремійовано, 1 працівнику затримано термін призначення на вищу посаду та його позбавлено премії, 1 працівника попереджено про недопущення порушень в майбутньому, 1 працівнику оголошено зауваження.

Також, здійснено 297 профілактичних заходів, зокрема проведено 273 виступи (навчання, наради) в колективах на антикорупційну тематику, опубліковано 6 публікацій в пресі та винесено 18 офіційних застереження працівникам органів ДФС області про недопущення протиправної поведінки.

За наслідками проведених УВБ перевірок, органами прокуратури, внутрішніх справ та СУ ФР ГУ ДФС у області з початку 2015 року відкрито 14 кримінальних проваджень.

Прес-служба Головного управління ДФС в Чернівецькій області


Ключові слова: корупція Чернівецька область, чернівецька податкова, податкові правопрорушення Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32
Пірамідальні новини України У сучасному інформаційному просторі України людина щодня стикається з
- 26.09.2025 11:33
Що таке РЕБ РЕБ (радіоелектронна боротьба) – це
- 24.09.2025 11:35
iPhone 17 чи iPhone 17 Pro Max: який смартфон вам обрати? Багатьох цікавить, який варіант підійде саме їм. Щоб розібратися, розглянемо головні особливості кожної моделі.
- 18.09.2025 21:48

Всі новини