На розвиток фінансового сектору України до 2020 року схвалено програму

- 19.05.2015 11:05
На розвиток фінансового сектору України до 2020 року схвалено програму

Прес-служба управління Національного банку України в Чернівецькій області повідомляє, що 15 травня 2015 року під час чергового засідання Національна рада реформ підтримала та схвалила Комплексну програму розвитку фінансового сектору України до 2020 року (далі – Комплексна програма).

Комплексна програма створена спільно представниками регуляторів фінансового ринку. До обговорення проекту Комплексної програми були залучені представники експертних і наукових кіл, які надали низку пропозицій та зауважень. Також під час розроблення зазначеної програми були враховані рекомендації міжнародних фінансових дорадчих та донорських організацій. Презентований проект Комплексної програми отримав схвальну оцінку як від учасників ринку, так і від представників інститутів громадянського суспільства.

На засіданні Національної ради реформ Комплексну програму презентував перший заступник Голови Національного банку України Олександр Писарук.

“Основна мета Комплексної програми – побудувати в Україні повноцінний, дієвий та ефективний фінансовий ринок, збалансовано розвивати усі сегменти ринку, розбудовувати його інфраструктуру та зміцнювати його стійкість до зовнішніх загроз. Лише так зможемо сприяти економічному розвитку країни та інтегруватись у європейський економічний простір на конкурентних засадах”, - заявив Олександр Писарук.

Перший заступник Голови Національного банку України висловив упевненість, що Комплексна програма чітко реалізовуватиметься завдяки докладному та прозорому плану дій, викладеному в ній. Зокрема, програма передбачає 3 етапи впровадження реформ: вирішення проблем минулого та очищення фінансового сектору, закладення фундаменту для розвитку системи та реалізацію заходів щодо самого розвитку.

Заходи Комплексної програми здійснюватимуться за трьома ключовими напрямами: забезпечення фінансової стабільності, розбудова інституційної спроможності регуляторів фінансового ринку, захист прав споживачів та інвесторів фінансового сектору.
“Важливо те, що в Комплексній програмі зазначені конкретні критерії виконання, тож відслідковувати її реалізацію буде легко. Запрошуємо до моніторингу реформ громадських активістів та ЗМІ”, - заявив Олександр Писарук.

Ознайомитися з докладною інформацією про етапи, напрями та індикатори ефективності Комплексної програми можна на сайті reforms.in.ua.
 
Довідково.
Комплексна програма розроблена відповідно до Стратегії сталого розвитку “Україна – 2020”, Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Меморандуму про співпрацю з МВФ та Угоди про Коаліцію депутатських фракцій у Верховній Раді України восьмого скликання.

Цільова команда реформ розпочала роботу над проектом Комплексної програми в лютому 2015 року.

До цільової команди реформ, яка розробляла Комплексну програму, увійшли:

- представники Національного банку України: заступник Голови Національного банку Владислав Рашкован (керівник цільової команди реформ), начальник Управління стратегії та реформування банківської системи Михайло Відякін, керівник проектів та програм Управління стратегії та реформування банківської системи Сергій Казанцев;

- представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі ¬ Комісія): Голова Комісії, керівник Комітету з питань стратегії розвитку та економічного аналізу фондового ринку Тимур Хромаєв, член Комісії, керівник Комітету з питань корпоративного управління та розвитку інструментів фондового ринку Юрій Буца, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства Комісії Максим Лібанов;

- представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг – Голова Комісії Ігор Пашко, член Комісії Ольга Гурбич;

- представники Незалежної асоціації банків України - Голова Ради Роман Шпек, член Ради Тарас Кириченко;

- заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик

- представники громадських професійних об’єднань - Громадської ініціативи “Реанімаційний Пакет Реформ” Галина Трет’якова, Громадянської платформи “Нова Країна” - Тарас Козак.

Прес-служба управління Національного банку України в Чернівецькій області


Ключові слова: розвиток фінансового сектору, фінанси Україна, Нацбанк України розвиток

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

На Буковині виявлено три ділянки з нарковмісними рослинами Поліція Чернівецької області продовжує проводити оперативні заходи, щодо виявлення та знищення незаконних посівів.
- 17.07.2018 17:17
Музыка способна опьянить человека Музыка в действительности обладает пьянящими свойствами, что недавно удалось доказать ученым.
- 17.07.2018 16:52
ДТП в Черновцах на Героев Майдана 17 07 2018 На улице Героев Майдана в Черновцах во вторник, 17 июля, произошла авария.
- 17.07.2018 15:41
В США продают заброшенный город В горах Калифорнии имеется покинутый городок, который выставлен на продажу.
- 17.07.2018 15:04
В Черновцах достаточно хлора для очистки воды Информацию о нехватке хлора для очищения водопроводной воды опровергли в коммунальном предприятии
- 17.07.2018 14:23
На Буковине умер обгоревший мужчина В результате работы со сварочным аппаратом 29-летний буковинец Андрей Продан получил
- 17.07.2018 13:09
Сегодня стартуют трехсторонние переговоры по транзиту газа Трехсторонние консультации по условиям транзита российского газа по украинскому газопроводу состоятся сегодня
- 17.07.2018 12:31
В Черновцах снова курсирует маршрутка 9А На автобусный маршрут 9А в Черновцах во вторник, 17 июля, вышел новый перевозчик.
- 17.07.2018 11:58
На Вижниччині відбулось ДТП з чотирма постраждалими Правоохоронці встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.
- 17.07.2018 11:44
Ученые разработали бактериальные солнечные батареи С помощью фотосинтеза солнечный свет может превращаться в энергию с помощью многих бактерий
- 17.07.2018 11:38

Всі новини