В Чернівцях відшкодовано ПДВ на майже 36 млн

- 18.05.2015 13:45
В Чернівцях відшкодовано ПДВ на майже 36 млн

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області поінформували, що за підсумками чотирьох місяців нинішнього року збір податку на додану вартість становить 113,3 млн. грн., у тому числі 5,5 млн. грн. – за рахунок детінізації економіки.

Аналізуючи помісячну динаміку відшкодування податку на додану вартість у відомстві повідомили, що заявки на відшкодування податку на додану вартість з початку 2015 року складали 28,8 млн. грн., це на 7,8 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. На рахунки платників задекларовано відшкодувань в сумі понад 19 млн. грн. (62,9 відс.), в рахунок майбутніх платежів з ПДВ – майже 9,8млн.грн. (37,1 відс.).

На початок травня цього року платники уже отримали відшкодування у розмірі понад 35,7 млн. грн., причому грошовими коштами понад 24,8 млн. грн. (69,5 відс. до загального відшкодування), що перевищує минулорічні на 11,8 млн. грн. Залишок невідшкодованих сум за чотири місяці 2015 року скоротився на 7,4 млн. грн.

В автоматичному режимі ПДВ відшкодовано на суму майже 6,4 млн. грн., що на 0,7 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року.

Натомість, кількість заявників, які отримали бюджетне відшкодування «автоматом», зросла в сім разів – із трьох платників того року до 22 цьогоріч.

За цей же період податківцями упереджено безпідставно заявлених сум ПДВ в розмірі 1,5 млн. грн.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: податки чернівці, відшкодування ПДВ

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Другий паспорт у Європі: де українцям найпростіше та найшвидше отримати громадянство ЄС Хоча процедура набуття громадянства зазвичай займає роки, існують
- 23.06.2026 09:10
Як діяти при повітряній тревозі? Правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації воєнного характеру.
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів? Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41

Всі новини