Сумлінних платників нагородили в Чернівецікій податковій

- 15.05.2015 16:05
Сумлінних платників нагородили в Чернівецікій податковій

На Буковині відзначено здобутки сумлінних платників податків

Вчора, відбулася урочиста церемонія нагородження платників податків, які стали переможцями першого туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків - 2014", що проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України».

Цей щорічний рейтинг започатковано ще у 2011 році з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом, громадському визнанню ролі сумлінних платників податків і популяризація ідеї чесного ведення бізнесу.

Вшанували фіналістів конкурсу Голова Чернівецької обласної державної адміністрації - Олександр Фішук, Чернівецький міський Голова – Олексій Каспрук, начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області - Михайло Сеничак та директор Департаменту економічного розвитку Чернівецької ОДА - Ігор Сідляр .

Обласною рейтинговою комісією визначено 21 номінант у різних галузях економіки. Щоб пройти до фіналу, необхідно було набрати якомога більше балів за певними критеріями оцінювання. Не можуть бути учасниками порушники податкового законодавства та ті платники, що допустили наявність податкового боргу.

На нагородженні фіналістів відзначалося, що дані платники податків у нелегкий для країни час стали взірцем для всього бізнес –середовища краю, позаяк, головними критеріями оцінювання є не лише їх економічні досягнення, абсолютні величини сплачених податків та рівень податкового навантаження, але і рівень соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством. Нарівні з економічними показниками діяльності підприємств оцінювалося кількість створених робочих місць, середня заробітна плата, а також участь в реалізації соціальних програм та благодійних акціях.

Вітаючи сумлінних платників податків з перемогою начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак підкреслив, що кожен із присутніх гідний поваги, оскільки сумлінна сплата податків це також прояв патріотизму та особиста участь у розбудові України. Також, очільник податкового відомства Буковини побажав всім плідної співпраці, зміцнення взаємної довіри та поваги, і все це спрямувати на належне поповнення бюджету та досягнення нової якості життя.

В свою чергу буковинські податківці створюють прозорі умови для ведення бізнесу, що дасть змогу підприємництву регіону динамічно рухатися вперед до нових здобутків – підсумував Михайло Сеничак.

За словами Голови Ради Територіального відділення ВГО «АППУ» Ігоря Мисевича, кандидатури переможців регіонального туру будуть представлені для участі у другому турі Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків - 2014", де найкращі платники податків Буковини виборюватимуть перемогу на Всеукраїнському рівні.

Серед нагороджених в Регіональному рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014» переможці та лауреати:

Переможець у номінації «Галузь промисловості» (текстильне виробництво, виробництво одягу) - ТДВ «Трембіта».

За друге місце в номінації «Галузь промисловості» (текстильне виробництво, виробництво одягу) - ПАТ «Трикотажна фірма «Арніка» .

Переможець у номінації «Галузь промисловості» (виробництво хімічних речовин і хімічної продукції) ТДВ «Чернівецький хімічний завод».

Переможець у номінації «Галузі інформації та телекомунікації» - ТОВ «Лангейт».

Переможець у номінації «Сфера торгівлі» (малі підприємства) - ТзОВ «Гріко».

За друге місце в номінації «Сфера торгівлі» - ТОВ «Чернівціавторесурс».

Переможець у номінації «Сфера торгівлі» - ТОВ «РОМА».

Переможець у номінації «Галузь промисловості», у сфері машинобудування (виробництво електронної продукції) ПП «Артон» .

Переможець у номінації «Сфера права, консалтингу, наукової та технічної діяльності» - Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет».

Переможець у номінації «Сфера послуг» - Чернівецький міськ ШЕП.

Переможець у номінації «Галузь будівництва» - ТзОВ будівельна фірма «Чернівціжитлобуд».

За друге місце в номінації «Галузь будівництва» - ТДВ «ПМК-76».

Переможець у номінації «Галузь промисловості» (виготовлення виробів з деревини) - Державне підприємство «Хотинське лісове господарство».

Переможець у номінації «Галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги» - Путильська центральна районна лікарня.

За друге місце в номінації «Галузь охорони здоров'я та соціальної допомоги» - Новоселицька центральна районна лікарня.

Переможець у номінації «Галузь промисловості» (виробництво харчових продуктів) - Державне підприємство - «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів».

За друге місце в номінації «Галузь промисловості» (виробництво харчових продуктів - ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат.

Переможець у аграрній галузі - Сільськогосподарський виробничий кооператив «Зоря».

Переможець у номінації «Галузь культури і спорту» - Чернівецький академічний обласний український муздрамтеатр.

За друге місце в номінації «Галузь культури і спорту» - Чернівецьке обласне фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

За третє місце в номінації «Галузь культури і спорту» - ТОВ «Сіті фільм».

Прес-служба Головного управління ДФС в Чернівецькій області


Ключові слова: нагороди для платників податків, податкова Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

К вечеру 18 июля в Украине - резкое ухудшение погоды Ухудшение погодных условий практически по всей территории Украины ожидается до конца дня сегодня, 18 июля.
- 18.07.2018 17:46
Поезд проехал над спящей на путях женщиной В прошлый понедельник, 16 июля в Латвии произошел странный случай.
- 18.07.2018 17:26
Подробиці ДТП на Героїв Майдану в Чернівцях Водії автомобілів «ЗАЗ» і «ГАЗ» «не поділили» дорогу, в результаті чого зіткнулися.
- 18.07.2018 17:13
Космический зонд к Солнцу отправят 4 августа 2019 года Национальное аэрокосмическое агентство NASA уже готово направить к Солнцу космический аппарат
- 18.07.2018 16:33
Неповнолітніх крадіїв пального спіймали на Кіцманщині З настанням сутінок двоє товаришів зливали дизельне пальне з чужих автомобілів
- 18.07.2018 14:44
Відшкодування ПДВ в Чернівцях сягнуло 76,8 млн грн У першому півріччі цього року платникам податку на додану вартість, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ
- 18.07.2018 14:17
Мероприятия ко Дню Независимости Украины 2018 на Букивине Мероприятия по случаю празднования Дня Независимости Украины в Черновицкой области стартуют с 23 августа в 9:00, в день Государственного Флага Украины.
- 18.07.2018 12:23
Массовое отравление в детском лагере на Донеччине В детском лагере Яструбок, что в селе Сосновое Лиманского района Донецкой области
- 18.07.2018 11:30
Из-за сильных ливней в Индии погибло более 500 человек Более 50 человеческих жертв унесли муссонные дожди в Индии, как информируют в Центральной комиссии
- 18.07.2018 11:08
Кабмин рассмотрит вопрос проведения пробной переписи населения Распоряжение о проведении пробной переписи населения Украины планирует сегодня утвердить
- 18.07.2018 10:16

Всі новини