На парковці чернівецька казна заробила 250 тис грн

- 15.04.2015 11:02
На парковці чернівецька казна заробила 250 тис грн

Впродовж першого кварталу цього року до місцевого бюджету надійшло 246,5 тис. грн. збору за місця для паркування транспортних засобів, що на 47,1 тис. грн., більше надходжень минулого року.

Юридичні особи, які організовують паркування, перерахували до казни 174,1 тис. грн., а фізособи – підприємці – 72,4 тис. грн..

Як повідомив начальник відділу місцевих податків і зборів, плати за землю ДПІ у м. Чернівцях Ігор Онуфраш: «наразі на обліку в ДПІ у м. Чернівцях перебувають 10 платників збору за паркування (в т.ч. 5 юридичних осіб та 5 підприємців – фізичних осіб). Загальна кількість місць для паркування у Чернівцях – 809 (в т.ч. 706 – за які сплачується збір та 103 місця, що відведені для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням сільської, селищної або міської ради про встановлення збору.

Законом України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)», що набрав чинності 1 січня 2015 року визначено, що збір за місця для паркування транспортних засобів належить до місцевих зборів.

Механізм справляння збору, терміни подання податкової звітності та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів залишились незмінними.

Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях


Ключові слова: парковка Чернівці, надходження за парковку Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

НБУ ввів нові правила карткових переказів Національний банк України оголосив про масштабні зміни у сфері
- 01.10.2025 15:41
Трагедія в Одесі: злива забрала життя цілої родини Це один із найстрашніших випадків, які ми
- 01.10.2025 12:58
Как получить дубликат диплома о высшем образовании в Украине Потерять диплом или приложение к нему – неприятная ситуация
- 01.10.2025 12:28
Як отримати дублікат диплома про вищу освіту в Україні Втратити диплом чи додаток до нього — неприємна ситуація
- 01.10.2025 12:12
Ешлі Сент-Клер запускає подкаст на тлі загрози виселення та боротьби за опікунство з Ілоном Маском Подкастинг може стати найкращим виходом, коли татусь-мільярдер припиняє...
- 01.10.2025 11:47
Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32

Всі новини