В Чернівцях сплачено понад 170 млн пенсійного внеску
- 12.03.2015 10:48
«Платниками єдиного соціального внеску в Чернівцях впродовж двох місяців цього року перераховано до бюджету 174,2 млн. грн. єдиного соціального внеску, що на 15,6 млн. грн. більше, аніж минулого року», - повідомив начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску ДПІ у м. Чернівцях Олександр Шишкін.
Загалом, на обліку в міській податковій інспекції перебуває 39951 платник єдиного внеску, в тому числі 9211 юридичних осіб та 30740 фізичних осіб.
Крім обов’язкового державного пенсійного страхування, громадяни (фізичні особи – підприємці та фізичні особи) мають можливість укласти договір про добровільне пенсійне страхування. «З настанням пенсійного віку такий договір надасть можливість отримувати збільшену пенсію за рахунок сплати додаткових страхових внесків», – пояснив посадовець.
«Протягом цього року такою можливістю скористались 40 чернівчан, які уклали договори з ДПІ у м. Чернівцях про добровільну участь в системі загальнобов’язкового державного соціального страхування», - повідомив Олександр Михайлович.
Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування дозволить громадянам досягти необхідного їм страхового стажу для отримання достойних пенсійних виплат, а також дасть можливість отримати путівки від відповідних соціальних фондів для оздоровлення та лікування.
Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях
Коментарі (0)
Другие новости:
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
Завтра, 11 січня, Україну очікує по-справжньому зимова погода з сильними морозами
У ніч на 11 січня стовпчики термометрів у більшості областей опустяться до -7-14 градусів
- 10.01.2026 18:42
На Буковині скасували обмеження електропостачання на 10 січня: світло буде без графіків
Про це офіційно повідомили в обласній енергетичній компанії
- 10.01.2026 16:24
Навіщо Зеленський призначив Буданова головою ОП і звільняє Малюка? Простими словами
Зеленський змінив керівника Офісу Президента (ОП) — замість Андрія Єрмака поставив керівника
- 10.01.2026 16:13
В кого є можливість виїхати з Києва - зробіть це! - Кличко
Хто має змогу — тимчасово залиште Київ»: звернення Віталія Кличка
- 10.01.2026 13:08
.jpg)
Морози до -18, хуртовини й сильний вітер, але буде потепління