Нові місця на Калинці будуть створювати по конкурсу

- 27.02.2015 15:05
Нові місця на Калинці будуть створювати по конкурсу

Нові торгівельні місця на МТК «Калинівський ринок» будуть встановлюватися на конкурентних засадах шляхом проведення конкурсів. До проведення конкурсів залучатимуться представники департаменту економіки міської ради, Наглядової ради МТК «Калинівський ринок», громадськості. Конкурси будуть відкриті, їх хід висвітлюватимуть засоби масової інформації.

Департамент економіки міської ради та МТК «Калинівський ринок» за дорученням міського голови Олексія Каспрука з січня ц.р. працюють над розробкою положення про запровадження конкурсних засад у питаннях надання дозволів на встановлення нових постійних та сезонних торгівельних місць на цьому підприємстві.

Для проведення конкурсів з надання дозволів на встановлення нових торгівельних місць МТК «Калинівський ринок» повинен мати затверджений схематичний план території ринку з відображенням розташування всіх торговельних місць (в розрізі типів цих місць), будівель та інших споруд, погоджений з територіальними установами державної санітарно-епідеміологічної служби, ветеринарної медицини, пожежного нагляду. В поясненнях до цього плану має бути зазначено:

• розмір земельної ділянки та інформація про наявність правовстановлюючих документів на неї;

• загальна і торгова площа ринку;

• кількість торговельних місць та займана ними загальна і торгова площа;

• площа стоянок для транспортних засобів ( із зазначенням кількості таких засобів, що можуть розміститися на стоянці);

• найменування, призначення і площа всіх будівель і споруд, розташованих на території ринку.

У рамках робіт з розробки цього схематичного плану із застосуванням квадрокоптеру вже проведено зйомку території ринку з висоти 50-100 метрів із подрібненим масштабом.

Конкурсні засади у роботі МТК «Калинівський ринок» з підприємцями запроваджуються на виконання вимог Закону України « Про запобігання корупції» як один із перших кроків до розробки антикорупційної програми цього одного з найбільших комунальних підприємств міста. На виконання вимог цього закону з 26 квітня ц.р. антикорупційні програми повинні розробити та затвердити усі державні, комунальні підприємства, господарські товариства (у яких державна або комунальна частка перевищує 50 відсотків), де середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік перевищує п’ятдесят осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цей період перевищує сімдесят мільйонів гривень.


Ключові слова: створення нових торгових місць Калинівський ринок, Калинівський ринок Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Зимние каникулы 2017-2018 в Черновцах В Черновицкой области, как и в целом по Украине, учебный год делится условно на четыре четверти, после каждой следуют каникулы.
- 14.12.2017 10:13
Большинство людей страдает от дефицита витамина В12 Такие цифры настораживают, поскольку данный витамин очень важен для обмена веществ, для здоровья клеток крови и нервной системы.
- 14.12.2017 09:26
Программа на Новый год 2018 в городе Черновцы Программу на новогодне-рождественских праздников в Черновцах озвучили в Черновицком городском совете.
- 14.12.2017 09:08
Где взять на прокат в Черновцах праздничный или карнавальный костюм? ФОТО Клиенты также могут заказать понравившуюся модель наряда из каталога для индивидуального пошива...
- 13.12.2017 18:06
Где отпраздновать Новый год 2018 в Черновцах? Новогодняя ночь - это праздник чудес, когда все мы спешим загадать самые сокровенные желания. Где и как провести новогоднюю ночь 2018, а главное — с кем
- 13.12.2017 17:08
Виновница харьковского ДТП признала свою вину Виновница смертельно ДТП в Харькове Елена Зайцева, которая за рулем авто марки Lexus въехала в толпу пешеходов, признала свою вину.
- 13.12.2017 13:32
Релігійним організаціям треба за місяць підтвердити неприбутковий статус Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що відповідно до норм пункту 35 підрозділу 4 розділу XX ,,Перехідні положення” Податкового кодексу України та Порядку
- 13.12.2017 13:06
Что надеть на новый год 2018, чтоб год был успешным и счастливым? Наступающий 2018 год - год Желтой Земляной Собаки. В отличие от символа 2017 года, Огненного Петуха, Собака является более
- 13.12.2017 12:05
Парку Жовтневый предлагают провести реконструкцию Отдел контрольно-проверочной работы провел плановую проверку деятельности коммунального предпричтия Парк Жовтневый совместно с управлением культуры, а также специалис
- 13.12.2017 11:31
Интересные факты о мороженом Мороженое можно вполне отнести к наиболее древним десертам, поскольку, как заявляют ученые, изобрели его порядка 4000
- 13.12.2017 10:51

Всі новини