Для чернівецький студентів провели семінар про декларування доходів

- 24.02.2015 12:21
Для чернівецький студентів провели семінар про декларування доходів

Молодь Буковини – активний учасник деклараційної компанії 2015 року

Днями, студенти ІІ та ІІІ курсів економічних спеціальностей Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ денної форми навчання, взяли участь у семінар-лекції, яку, на запрошення керівництва навчального закладу, провели фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області. Тематика заходу вже традиційна для початку кожного року – «Деклараційна кампанія – 2015».

Поки що студентська молодь, як майбутні платники податків, виявляють свою активність через участь у інформаційно-роз’яснювальних заходах, що проводяться податківцями краю в рамках щорічних деклараційних кампаній. Адже переважна їх більшість, ще самостійно не заробляє та не отримує доходів, які підлягають декларуванню. Однак, стимули, що передбачені для навчання представників молодої генерації Податковим кодексом України, викликали абияке зацікавлення учасників семінар-лекції.

Вони одноголосно для себе підкреслили, що за умов декларування громадянами своїх доходів, отриманих у календарному році, податковою знижкою на навчання може скористатись у наступному році майже кожен. Вірніше, працюючі студенти, їх батьки або родичі першого ступеню родинності, які сплачують здобувачам вищої освіти їх навчання за контрактом в вищому навчальному закладі, за певних умов, мають право на податкову знижку.

Тобто, така знижка – це можливість знизити оподатковуваний дохід у вигляді заробітної плати фізичної особи, а точніше, можливість повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплачених ними до бюджету.

Зустріч відбулась на базі навчального закладу. Не забули організатори про річницю Євромайдану, розвиток трагічних подій якого співпав з датою проведення семінар-лекції. Прояв національної гідності українців та героїчний подвиг «небесної сотні» за українську свободу, учасники вшанували хвилиною мовчання. До участі в заході були залучені 15 студентів й декілька викладачів інституту – педагоги економічних дисциплін.

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області у форматі презентації висвітлили тему семінар-лекції, нагадуючи молодим людям про святий громадський обов’язок мирного часу кожного громадянина, що обумовлений безпосередньою нашою участю у розбудові своєї рідної країни. Управлінці і слухачі були солідарні у висловленнях. Вони дискутуючи, поглиблювались у законодавчі норми процесу декларації доходів громадян, обговорювали ступінь власної відповідальності перед державою у питаннях добровільної сплати податків. Разом з учасниками семінар-лекції опрацювали алгоритм розрахунку податкової знижки на конкретних прикладах.

Отже, студенти отримали нагоду дізнатися про діяльність фіскального відомства в регіоні про його основні пріоритети у провадженні податкової політики, нарешті, про широкомасштабну цьогорічну кампанію декларування громадянами своїх доходів. А самі податківці, також досягли поставленої мети проведення такого зібрання. Й полягала вона у формуванні високої податкової культури у студентської молоді навчального закладу та у підвищенні їх освіченості щодо утвердження високого статусу сумлінного платника податків.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: ДФС Чернівці, деклараційна кампанія 2015

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Путин отдал приказ о выводе войск из Сирии Президент России Владимир Путин прибыл 11 декабря в сирийский Хмеймим на российскую военную базу,
- 11.12.2017 12:42
Зарплаты в Украине - самые низкие в Европе Среди всех стран Европы уровень средней зарплаты в Украине - самый низкий. несмотря на то, что согласно статистическим данным, средний уровень зарплаты в Украине в июне 2017 года увеличился на 19%
- 11.12.2017 11:29
Новая методика позволяет взломать любой Windows Специалисты заявляют - существует новая методика, с помощью которой можно взломать абсолютно любую версию операционной системы Windows, при этом, мошенническое ПО останется незамеченным для антивирусных программ.
- 11.12.2017 11:15
Провокаторы подорвали польский автобус под Львовом Под Львовом неизвестные лица бросили под польский автобус взрывчатку. Информацию об инциденте,
- 11.12.2017 10:43
В Германии продали деревню вместе с населением Небольшой населенный пункт в Германии продали на аукционе за 140 тысяч евро. Речь идет о небольшой деревушке под названием Альвине
- 11.12.2017 10:26
Гиалуроновая кислота поможет при лечении артрита Человеческий организм со временем стареет, мышцы становятся не такими сильными и прочными, ткани теряют эластичность.
- 11.12.2017 10:09
Сегодня Саакашвили выберут меру пресечения Бывшего президента Грузии и экс-губернатора Одесской области Михаила Саакашвили во вторник утром, 5 декабря
- 11.12.2017 09:37
На Гравитоне обустроят новую футбольную площадку В Черновцах в микрорайоне Гравитон появится современная футбольная площадка с искусственным покрытием.
- 11.12.2017 09:19
Врачи подтвердили существование синдрома разбитого сердца В 90-х годах прошлого столетия был открыт синдром "разбитого сердца", и до настоящего времени медики полагали, что излечиться от любовных травм вполне можно без врач
- 08.12.2017 16:40
В Черновцы везут новогоднюю елку По словам начальника Треста зеленого хозяйства в Черновцах Александр Брязкало, главная елка города уже на пути в Черновцы.
- 08.12.2017 15:56

Всі новини