В Чернівцях проводитимуться бізнес-курси для виробників

- 13.02.2015 11:09
В Чернівцях проводитимуться бізнес-курси для виробників

Канцелярія Господарча «ЕГІДА» (м. Гданськ, Польща) запрошує взяти участь у проведенні тематичних бізнес-курсів із сертифікації продукції українських виробників на ринки Європейського Союзу «Доступ товарів українського виробництва до ринку Євросоюзу. Вимоги і правові аспекти», що проходитиме з 07 по 10 березня 2015 року на борту порома «Скандинавія», за маршрутом м. Гданськ (Польща) – м.Стокгольм (Швеція).

Навчання проводиться фінансовими радниками Європейської академії фінансового планування, що володіють сертифікатами ЕFG, українською мовою та супроводжується культурною програмою в Стокгольмі.
Вартість участі у бізнес курсах становить 299,00 євро (запрошення, візова підтримка, навчання, харчування, квиток на паром, страхування від нещасних випадків, екскурсія по Стокгольму, гід-перекладач).

Детальна інформація розміщена на сайті: www.egida.biz.pl, e-mail: egida.kancelaria@gmail.com; (тел. +48 (58) 756 78 75).

Довідково: Преференційний режим торгівлі передбачає зниження ставок мита для постачань українських товарів та встановлення квот, що дозволить вітчизняним експортерам збільшити постачання на ринки Євросоюзу. Починаючи з моменту введення автономного преференційного торговельного режиму, ставки ввізного мита ЄС встановлюють на рівні, який має діяти в перший рік після введення вільної торгівлі в рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Євросоюзом скасовано ввізне мито по 98% товарів, які українська сторона може поставляти в Європейський Союз. Скасування ввізного мита не скасовує вимоги щодо сертифікації та стандартизації відповідно до вимог Євросоюзу.


Ключові слова: українське виробництво для Європи, збут в Європі, господарча канцелярія Егіда

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як навчитися легко приймати рішення Пам'ятаєте, як Скарлет О'Хара, змахнувши новим капелюшком, казала
- 05.09.2025 09:32
Яка безпечна відстань під час спілкування Нас вчать говорити із найменшого віку. Хтось з першого
- 03.09.2025 09:27
Лінь і способи боротьби з нею Лінь. Яке це іноді буває блаженне почуття.
- 02.09.2025 09:25
Туск заявил в Польше: все уступки Путину не принесут безопасности для Европы. Туск, выступая на фоне обострения ситуации безопасности на
- 01.09.2025 11:10
Туск: компроміси з Путіним не принесуть безпеки Європі Останні події війни в Україні довели: жодні компроміси з Кремлем не можуть стати
- 01.09.2025 10:06
Транс - корисно чи небезпечно? Що Ви знаєте про транс?
- 01.09.2025 09:22
Як маніпулювати керівником та оточуючими Метод, про який я розповім, узятий із психології і, звичайно ж, є науковим
- 01.09.2025 09:07
Убийство Андрея Парубия: хронология, реакции и последствия Убийство Парубия: слухи и правда об убийстве Парубия, слухи об Андрее Парубие
- 30.08.2025 14:33
Вбивство Андрія Парубія: хронологія, реакції та наслідки Хто такий Андрій Парубій. Чому вчбили Парубія?
- 30.08.2025 14:27

Всі новини