Про роботу управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС України в Чернівецькій області

- 04.02.2015 12:33
Про роботу управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС України в Чернівецькій області

Основними функціями управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернівецькій області є здійснення в межах своїх повноважень заходів щодо запобігання, виявлення і припинення корупційних діянь, злочинів у сфері службової діяльності та інших правопорушень серед працівників органів ДФС Чернівецької області та забезпечення встановленого порядку функціонування органів ДФС Чернівецької області, безпеки та захисту їх працівників від протиправних посягань при виконанні ними службових обов’язків.

Фахівцями управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернівецькій області впродовж січня 2015 року проведено 9 службових перевірок. За наслідками цих перевірок винесено 6 подань керівникам територіальних підрозділів ДФС області та митниці про усунення причин та умов, які призвели до виявлених порушень та недопущення в майбутньому. За результатами розгляду подань 2-х осіб депремійовано, 1 працівнику затримано термін призначення на вищу посаду а також його позбавлено премії.

В січні 2015 року за наслідками проведених УВБ перевірок, органами прокуратури та внутрішніх справ відкрито 2 кримінальних провадження.

Січень 2015 року на Буковині відзначився зростанням надходжень з ЄСВ

Про це інформує Головне управління ДФС у Чернівецькій області, фіксуючи надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) першого місяця цього року, які сплачені до бюджету платниками Буковини. Ця сума склала понад 139,2 млн. грн., чим перевищила січневий обсяг надходжень єдиного внеску минулого року майже на 3 млн. грн.

І така тенденція – є проявом високої соціальної відповідальності краян, які з розумінням ставляться до складних умов сьогодення та до потреб держави у забезпеченні нею соціальних гарантій для вразливих категорій своїх громадян.

З вдячністю до платників з такою високою соціальною позицією, фахівці регіонального фіскального відомства наголошують, що вносячи наприкінці грудня 2014 року зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», законодавець намагався конкретизувати і максимально упорядкувати умови сплати цього соціально важливого внеску, розглядаючи платників в двох таких статусах – як законослухняний платник і не дуже.

Для сумлінних і законослухняних платників податків і зборів змінами передбачено зниження ставки ЄСВ із застосуванням понижуючого коефіцієнту в розмірі 0,4 відсотка у випадку, якщо платник виконує одночасно такі умови: середня заробітна плата по підприємству збільшиться як мінімум на 30 відсотків у порівнянні з її обсягом у 2014 році, а середній платіж на одну застраховану особу, після застосування коефіцієнта, складатиме не менше ніж 700 гривень на місяць. Найголовніша умова – це розмір середньої заробітної плати на підприємстві має складати не менше трьох мінімальних заробітних плат.

Інша новація – це право «загальносистемників», у разі не отримання ними доходу, самостійно вирішувати чи сплачувати у 2015 році ЄСВ. Але, поруч з цим слід пам’ятати, що незалежно від того чи отримує або не отримує дохід підприємець, тільки при сплаті щомісяця ЄСВ, за ним зберігається страховий стаж. А це - запорука на державне пенсійне забезпечення.

Водночас, з метою створення «рівних і єдиних правил гри» в оподаткуванні та підвищення фінансової дисципліни серед недобросовісних платників, держава збільшила розміри штрафів для таких платників ЄСВ.

Так, за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) платником єдиного внеску, накладатиметься штраф у розмірі 20 відсотків своєчасно несплачених сум, замість раніше встановлених 10 відсотків. Додано нову штрафну санкцію в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне неподання, несвоєчасне подання, за подання не за встановленою формою звітності.

Ті самі дії, вчинені платником єдиного внеску, до якого впродовж року вже застосовувався штраф за таке порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою звітності, передбаченої цим Законом.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: ДФС чернівці, податкові органи України в Чернівцях

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини