Про роботу управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС України в Чернівецькій області

- 04.02.2015 12:33
Про роботу управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС України в Чернівецькій області

Основними функціями управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернівецькій області є здійснення в межах своїх повноважень заходів щодо запобігання, виявлення і припинення корупційних діянь, злочинів у сфері службової діяльності та інших правопорушень серед працівників органів ДФС Чернівецької області та забезпечення встановленого порядку функціонування органів ДФС Чернівецької області, безпеки та захисту їх працівників від протиправних посягань при виконанні ними службових обов’язків.

Фахівцями управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернівецькій області впродовж січня 2015 року проведено 9 службових перевірок. За наслідками цих перевірок винесено 6 подань керівникам територіальних підрозділів ДФС області та митниці про усунення причин та умов, які призвели до виявлених порушень та недопущення в майбутньому. За результатами розгляду подань 2-х осіб депремійовано, 1 працівнику затримано термін призначення на вищу посаду а також його позбавлено премії.

В січні 2015 року за наслідками проведених УВБ перевірок, органами прокуратури та внутрішніх справ відкрито 2 кримінальних провадження.

Січень 2015 року на Буковині відзначився зростанням надходжень з ЄСВ

Про це інформує Головне управління ДФС у Чернівецькій області, фіксуючи надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) першого місяця цього року, які сплачені до бюджету платниками Буковини. Ця сума склала понад 139,2 млн. грн., чим перевищила січневий обсяг надходжень єдиного внеску минулого року майже на 3 млн. грн.

І така тенденція – є проявом високої соціальної відповідальності краян, які з розумінням ставляться до складних умов сьогодення та до потреб держави у забезпеченні нею соціальних гарантій для вразливих категорій своїх громадян.

З вдячністю до платників з такою високою соціальною позицією, фахівці регіонального фіскального відомства наголошують, що вносячи наприкінці грудня 2014 року зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», законодавець намагався конкретизувати і максимально упорядкувати умови сплати цього соціально важливого внеску, розглядаючи платників в двох таких статусах – як законослухняний платник і не дуже.

Для сумлінних і законослухняних платників податків і зборів змінами передбачено зниження ставки ЄСВ із застосуванням понижуючого коефіцієнту в розмірі 0,4 відсотка у випадку, якщо платник виконує одночасно такі умови: середня заробітна плата по підприємству збільшиться як мінімум на 30 відсотків у порівнянні з її обсягом у 2014 році, а середній платіж на одну застраховану особу, після застосування коефіцієнта, складатиме не менше ніж 700 гривень на місяць. Найголовніша умова – це розмір середньої заробітної плати на підприємстві має складати не менше трьох мінімальних заробітних плат.

Інша новація – це право «загальносистемників», у разі не отримання ними доходу, самостійно вирішувати чи сплачувати у 2015 році ЄСВ. Але, поруч з цим слід пам’ятати, що незалежно від того чи отримує або не отримує дохід підприємець, тільки при сплаті щомісяця ЄСВ, за ним зберігається страховий стаж. А це - запорука на державне пенсійне забезпечення.

Водночас, з метою створення «рівних і єдиних правил гри» в оподаткуванні та підвищення фінансової дисципліни серед недобросовісних платників, держава збільшила розміри штрафів для таких платників ЄСВ.

Так, за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) платником єдиного внеску, накладатиметься штраф у розмірі 20 відсотків своєчасно несплачених сум, замість раніше встановлених 10 відсотків. Додано нову штрафну санкцію в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне неподання, несвоєчасне подання, за подання не за встановленою формою звітності.

Ті самі дії, вчинені платником єдиного внеску, до якого впродовж року вже застосовувався штраф за таке порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою звітності, передбаченої цим Законом.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: ДФС чернівці, податкові органи України в Чернівцях

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

40% черновчан выбрали семейного врача В Черновцах жители подписали с врачами 102 250 деклараций. Такие цифры называются по состоянию на 10 июля 2018 года.
- 13.07.2018 17:30
Великобритания и США подпишут торговое соглашение после Брексита После завершения процедуры Брексита Великобритания и США заключат торговый союз
- 13.07.2018 17:19
К Земле приближается необычная зеленая комета 2 июля астрономы отметили приближающуюся к нашей планете комету C/2017 S3 PANSTARRS
- 13.07.2018 16:07
Поезд Черновцы-Сучава запустят в 2019 году В пресс-службе Министерства инфраструктуры Украины озвучили сроки реализации проекта железнодорожного сообщения
- 13.07.2018 12:51
Принят закон об уменьшении стоимости растаможки авто В первом чтении Верховной Радой Украины был принят законопроект "О внесении изменений в налоговый кодекс Украины
- 13.07.2018 12:17
Рейтинг самых дорогих городов мира 2018 Банк UBS AG провел исследование и определил рейтинг самых дорогих для проживания городов в мире
- 13.07.2018 12:12
Тройное ДТП в Черновцах в районе Дрожзавода 13 07 2018 В Черновцах в пятницу, 13 июля, в районе Дрожзавода произошла авария
- 13.07.2018 11:00
Владельцы авто на еврономерах требуют принять закон о растаможке Перед отпуском у депутатов Верховной Рады Украины 13 июля - последний рабочий день
- 13.07.2018 10:49
Озоновая дыра над Антарктидой затянулась По заявлению Европейского космического агентства, озоновая дыра в атмосфере Земли над Антарктидой затянулась.
- 13.07.2018 09:53
Фестиваль культур Global Village в Черновцах 27 07 2018 В Черновцах на улице Кобылянской 27 июля состоится международный фестиваль культур Global Village.
- 13.07.2018 09:46

Всі новини