Епідемічний стан Чернівців - в нормі

- 31.01.2015 09:30
Епідемічний стан Чернівців - в нормі

Епідемічна ситуація в місті Чернівцях залишається стабільною та утримується під постійним контролем санітарно-епідеміологічної служби.

З 22 по 29 січня до відділу епідеміологічного нагляду надійшло 85 екстрених повідомлень про випадки інфекційних захворювань, в т.ч. кишкові інфекції – 13, крапельні інфекції – 26, вірусні гепатити – 3, туберкульоз – 1, паразитарні інфекції – 26, покуси – 11, інші – 5. У вогнищах інфекційних хвороб проведено комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів.

Спалахів інфекційних хвороб на території міста не зареєстровано. Показники інфекційної захворюваності відповідають середнім багаторічним показникам даного періоду року.


Ключові слова: здоров’я чкернівчан, чернівці захворюваність, новини чернівці 31 01 2015

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Де шукати юридичний захист постраждалим від домашнього насильства Як розпізнати, що йдеться саме про домашнє насильство
- 10.12.2025 20:37
Коломойский сделал громкое заявление: на Миндича было совершено покушение в Израиле. Во время рассмотрения апелляции относительно собственной меры пресечения Коломойский
- 10.12.2025 15:43
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі. Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
- 10.12.2025 15:25
Як діяти при погрозах або переслідуванні в соцмережах Перш за все, важливо усвідомити: будь-які погрози в інтернеті — це
- 09.12.2025 14:31
Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями - ідеали в житті людей Неідеальні ідеали, або Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями
- 08.12.2025 13:26
Російські війська перейшли до чергового витка терору: під ударом об’єкти, які мають критичне значення Як зазначає військовий аналітик Юліан Рьопке, Москва свідомо
- 05.12.2025 16:51

Всі новини