Текст наказу про часткову мобілізацію в Чернівецькій області

- 21.01.2015 12:53
Текст наказу про часткову мобілізацію в Чернівецькій області

НАКАЗ
військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату
20.01.2015 м.Чернівці №12
Про оголошення часткової мобілізації

Відповідно до указу Президента України №15 від 14 січня 2015 року оголошено часткову мобілізацію
НАКАЗУЮ

1. Всім генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які мешкають постійно на території Чернівецької області, які мають (не мають) мобілізаційне розпорядження або при отриманні персональної повістки військового комісаріату, зобов'язані з'явитись у визначений термін на пункти, вказані у мобілізаційних розпорядженнях або персональних повістках.

Військовозобов'язаним, які тимчасово проживають на території Чернівецької області, негайно вибути до місця постійного проживання і прибути в пункти, вказані у мобілізаційних розпорядженнях, а при можливості - у військовий комісаріат по місцю перебування на військовому обліку.

1. Генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках мобілізаційних розпоряджень і не отримали повісток військового комісаріату, виїзд за межі району (міста) тимчасово забороняється.

2. Генерали, адмірали, офіцери, прапорщики, мічмани, сержанти, солдати та матроси запасу, які підлягають призову відповідно до пункту 1 цього наказу, зобов'язані мати при собі документи та особисті речі, вказані в мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігати місце роботи, посаду і компенсувати із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості поставити справну автотракторну, дорожньо-будівельну, підйомно-транспортну та іншу техніку у визначені терміни і в пункти згідно нарядів військового комісаріату.

Громадянам-власникам транспортних засобів - доставити їх у визначені

терміни і в пункти за вказівкою військового комісаріату.

5. Громадяни України, які не з'явились під час мобілізації у вказані терміни і пукти та керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, а також власники транспортних засобів, які не поставили у встановлені терміни техніку по нарядах військових комісаріатів, а також особи, які перешкоджали своєчасному прибуттю громадян та поставці техніки, несуть відповідальність відповідно до законодавства України.

6. Наказ оголосити та розвісити па підприємствах, в організаціях і установах незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

Військовий комісар Чернівецького
обласного військового комісаріату
полковник В.В. ЧУРАЙ


Ключові слова: часткова мобілізація Буковина, наказ про часткову мобілізацію

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини