17 ліцензій в Чернівцях відкликано через алкоголь для неповнолітніх
- 22.12.2014 13:11
Фахівцями Головного управління ДФС Буковини цього року в рамках реалізації Заходів щодо зменшення тіньового обігу підакцизних товарів, забезпечення стабільних і в повному обсязі надходжень до бюджету акцизного податку проведено 175 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів через оптову та роздрібну мережу.
В ході перевірок податківці встановили 199 випадків порушень норм законодавства, що регулюють правила продажу цих товарів. Наслідком такої комерції – понад 1 млн. грн. застосованих фінансових санкцій, 758 протоколів про адміністративне правопорушення на загальну суму 3,8 млн. грн. Також, за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів та ухилення від сплати податків з початку року зареєстровано 8 кримінальних проваджень та вилучено підакцизних товарів на загальну суму понад 12,0 млн. грн.
Характерними порушеннями, що стали причиною анулювання ліцензій та застосування фінансових санкцій були, роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності відповідних ліцензій та за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін; зберігання, транспортування, реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку; роздрібна торгівля тютюновими виробами за цінами, вищими від встановлених максимальних роздрібних цін на тютюнові виробів; реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів, які не обліковані у встановленому порядку.
Також, під час проведення 26 перевірок платникам прийшлося нагадати законодавчі вимоги про те, що в Україні забороняється продаж пива (крім безалкогольного),алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.
Наслідки таких перевірок невтішні - анульовано 17 ліцензій за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім та застосовано фінансових санкцій на 0,2 млн. грн.
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Коментарі (0)
Другие новости:
Макрон у новорічному зверненні заявив про нові зобов’язання Європи щодо України
Президент Франції Еммануель Макрон у своєму новорічному
- 01.01.2026 10:53
На Буковині жорстоко побили ексмера Кіцманя: чоловік у лікарні після операції
У Чернівецькій області стався резонансний інцидент
- 01.01.2026 10:13
- 30.12.2025 11:11
- 30.12.2025 11:10
Нова тактика РФ у 2025 році: як Росія прискорила наступ
У 2025 році російська армія змогла підвищити темпи просування на фронті,
- 30.12.2025 11:05
Як не купити зайве перед Новим роком. Покроковий план
Грудень — час не лише підбиття підсумків, а й передноворічного
- 29.12.2025 10:52
5 помилок при завивці волосся, які зіпсують святкову зачіску
Незважаючи на всю різноманітність трендових зачісок та укладок, найпопулярнішим вибором
- 23.12.2025 12:35
.jpg)
Графік відключення світла 1 січня
На Буковині згоріло 5 тисяч курей
Фільми, які подарують новорічний настрій