Надходження до казни перевищують показники минулого року - ДФС Буковини

- 03.12.2014 09:48
Надходження до казни перевищують показники минулого року - ДФС Буковини

У Головному управлінні ДФС Буковини повідомили, що баланс надходжень платежів до казни перевищує минулорічний показник на 54,4 млн. грн. З початку року зібрано 1398,7 млн. грн. податків та 1742,9 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За словами начальника Головного управління ДФС У Чернівецькій області Михайла Сеничака у листопаді нинішнього року буковинці сплатили до бюджетів 320,3 млн. грн. податків та ЄСВ. Відсоток збільшення надходжень достатній, аби говорити, що податківці працюють позитивно. Порівняно з аналогічним періодом минулого ми маємо ріст на 30 млн. грн. (+10,3 відсотки).

До місцевих бюджетів з початку 2014 року спрямовано 898,4 млн. грн. податків. Порівняно з минулим роком на 16,9 млн. грн. досягнуто перевищення надходжень по основних місцевих платежах. Податок на доходи фізичних осіб склав 596,5 млн. грн., «єдинники» сплатили 108,8 млн. грн. Додатково надійшло понад 17,1 млн. грн. ПДФО та 11,7 млн. грн. єдиного податку, відповідно. Також, акумульовано більше як 115,9 млн. грн. плати за землю - плюс 0,7 млн. грн.

«Кожен прагне в житті подолати висоти – результативне наповнення бюджету в такий складний для країни час, і є сьогодні найперша з них. З того часу, як існують податки постійно виникає чимало непростих запитань - тож ми шукаємо резерви, вдосконалюємо податкові сервіси, щоб формувати сприятливий податковий простір для бізнесу, але особливо важливим є зміна стереотипів як у податківців так, і платників» - зазначив Михайло Сеничак.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: ДФС Чернівецької області, податкова Чернівці, надходження в бюджет

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Макрон у новорічному зверненні заявив про нові зобов’язання Європи щодо України Президент Франції Еммануель Макрон у своєму новорічному
- 01.01.2026 10:53
На Буковині жорстоко побили ексмера Кіцманя: чоловік у лікарні після операції У Чернівецькій області стався резонансний інцидент
- 01.01.2026 10:13
Новая модель войны РФ в 2025 году В 2025 году российская армия смогла ускорить темпы наступления на территории Украины
- 30.12.2025 11:11
Нова модель війни РФ у 2025 році У 2025 році російська армія змогла прискорити темпи наступу
- 30.12.2025 11:10
Нова тактика РФ у 2025 році: як Росія прискорила наступ У 2025 році російська армія змогла підвищити темпи просування на фронті,
- 30.12.2025 11:05
Як не купити зайве перед Новим роком. Покроковий план Грудень — час не лише підбиття підсумків, а й передноворічного
- 29.12.2025 10:52
5 помилок при завивці волосся, які зіпсують святкову зачіску Незважаючи на всю різноманітність трендових зачісок та укладок, найпопулярнішим вибором
- 23.12.2025 12:35

Всі новини