Безкоштовний проїзд в Чернівцях для дітей захисників України

- 29.10.2014 12:38
Безкоштовний проїзд в Чернівцях для дітей захисників України

«Порядок забезпечення безкоштовним проїздом в міському електротранспорті учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, батьки (опікуни, піклувальники) яких є учасниками військових дій в східних регіонах України, загиблими під час участі у військових діях в східних регіонах України, внутрішньо переміщеними з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» затверджено рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради №564/18 від 28.10.14р.

Департаменту житлово-комунального господарства міської ради та фінансовому управлінню міської ради доручено при внесенні змін до міського бюджету на 2014 рік передбачити кошти на фінансування зазначених видатків.

Порядок забезпечення безкоштовним проїздом в міському електротранспорті учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, батьки (опікуни, піклувальники) яких є учасниками військових дій в східних регіонах України, загиблими під час участі у військових діях в східних регіонах України, внутрішньо переміщеними з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

1. Загальні положення

1. Цей Порядок розроблено відповідно до рішення 54 сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 02.09.2014 №1319 «Про внесення змін і доповнень до комплексної Програми «Захист» міста Чернівців на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради VІ скликання від 27.12.2012р. №706».

2. Цей Порядок визначає механізм забезпечення безкоштовного проїзду в міському електротранспорті учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста (далі-учні).

3. Зміни та доповнення до цього Порядку вносяться рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради.

2. Категорії учнів загальноосвітніх шкіл, які мають право на безкоштовний проїзд в міському електротранспорті на підставі проїзного документа, що надає право на пільгу

1. Право на безкоштовний проїзд в міському електротранспорті мають учні загальноосвітніх шкіл міста Чернівців, батьки (опікуни, піклувальники) яких є:

1.1. Учасниками військових дій в східних регіонах України.

1.2. Загиблими під час участі у військових діях в східних регіонах України.

1.3. Внутрішньо переміщеними з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

2. Безкоштовне перевезення учнів в міському електротранспорті здійснюється на підставі пред’явленого проїзного документа, що дає право на пільгу (далі – квиток).

3. Виготовлення квитків здійснюється комунальним підприємством «Чернівецьке тролейбусне управління». 3. Для отримання квитка батьками (опікунам, піклувальникам) надається заява за місцем навчання дитини. До заяви додаються документи, які підтверджують право на пільгу.

4. Управління освіти Чернівецької міської ради організовує роботу зі складання списків пільговиків та подає їх в комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» щомісячно до 29 числа попереднього місяця.

5. Комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» відповідно до отриманих списків передає управлінню освіти Чернівецької міської ради квитки для передачі їх батькам (опікунам, піклувальникам). Факт отримання квитків засвідчується підписом отримувача.

3. Порядок відшкодування

1. Відшкодування витрат, пов’язаних із безкоштовним перевезенням учнів здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Чернівців.

2. Головним розпорядником коштів є департамент житлово-комунального господарства міської ради. 3. Для отримання компенсаційних виплат комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» подає департаменту житлово-комунального господарства міської ради звіт про пільгове перевезення учнів.

4. Департамент житлово-комунального господарства міської ради, в межах передбачених бюджетних здійснює перерахування коштів комунальному підприємству «Чернівецьке тролейбусне управління».

5. Контроль за виконанням цього Порядку покладається на департамент житлово-комунального господарства міської ради та управління освіти Чернівецької міської ради.


Ключові слова: Чернівці безкоштовний проїзд, транспорт чернівці, Чернівці транспорт безкоштовно

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини