Безкоштовний проїзд в Чернівцях для дітей захисників України

- 29.10.2014 12:38
Безкоштовний проїзд в Чернівцях для дітей захисників України

«Порядок забезпечення безкоштовним проїздом в міському електротранспорті учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, батьки (опікуни, піклувальники) яких є учасниками військових дій в східних регіонах України, загиблими під час участі у військових діях в східних регіонах України, внутрішньо переміщеними з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» затверджено рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради №564/18 від 28.10.14р.

Департаменту житлово-комунального господарства міської ради та фінансовому управлінню міської ради доручено при внесенні змін до міського бюджету на 2014 рік передбачити кошти на фінансування зазначених видатків.

Порядок забезпечення безкоштовним проїздом в міському електротранспорті учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, батьки (опікуни, піклувальники) яких є учасниками військових дій в східних регіонах України, загиблими під час участі у військових діях в східних регіонах України, внутрішньо переміщеними з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

1. Загальні положення

1. Цей Порядок розроблено відповідно до рішення 54 сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 02.09.2014 №1319 «Про внесення змін і доповнень до комплексної Програми «Захист» міста Чернівців на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради VІ скликання від 27.12.2012р. №706».

2. Цей Порядок визначає механізм забезпечення безкоштовного проїзду в міському електротранспорті учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста (далі-учні).

3. Зміни та доповнення до цього Порядку вносяться рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради.

2. Категорії учнів загальноосвітніх шкіл, які мають право на безкоштовний проїзд в міському електротранспорті на підставі проїзного документа, що надає право на пільгу

1. Право на безкоштовний проїзд в міському електротранспорті мають учні загальноосвітніх шкіл міста Чернівців, батьки (опікуни, піклувальники) яких є:

1.1. Учасниками військових дій в східних регіонах України.

1.2. Загиблими під час участі у військових діях в східних регіонах України.

1.3. Внутрішньо переміщеними з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

2. Безкоштовне перевезення учнів в міському електротранспорті здійснюється на підставі пред’явленого проїзного документа, що дає право на пільгу (далі – квиток).

3. Виготовлення квитків здійснюється комунальним підприємством «Чернівецьке тролейбусне управління». 3. Для отримання квитка батьками (опікунам, піклувальникам) надається заява за місцем навчання дитини. До заяви додаються документи, які підтверджують право на пільгу.

4. Управління освіти Чернівецької міської ради організовує роботу зі складання списків пільговиків та подає їх в комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» щомісячно до 29 числа попереднього місяця.

5. Комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» відповідно до отриманих списків передає управлінню освіти Чернівецької міської ради квитки для передачі їх батькам (опікунам, піклувальникам). Факт отримання квитків засвідчується підписом отримувача.

3. Порядок відшкодування

1. Відшкодування витрат, пов’язаних із безкоштовним перевезенням учнів здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Чернівців.

2. Головним розпорядником коштів є департамент житлово-комунального господарства міської ради. 3. Для отримання компенсаційних виплат комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» подає департаменту житлово-комунального господарства міської ради звіт про пільгове перевезення учнів.

4. Департамент житлово-комунального господарства міської ради, в межах передбачених бюджетних здійснює перерахування коштів комунальному підприємству «Чернівецьке тролейбусне управління».

5. Контроль за виконанням цього Порядку покладається на департамент житлово-комунального господарства міської ради та управління освіти Чернівецької міської ради.


Ключові слова: Чернівці безкоштовний проїзд, транспорт чернівці, Чернівці транспорт безкоштовно

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

На Буковині виявлено три ділянки з нарковмісними рослинами Поліція Чернівецької області продовжує проводити оперативні заходи, щодо виявлення та знищення незаконних посівів.
- 17.07.2018 17:17
Музыка способна опьянить человека Музыка в действительности обладает пьянящими свойствами, что недавно удалось доказать ученым.
- 17.07.2018 16:52
ДТП в Черновцах на Героев Майдана 17 07 2018 На улице Героев Майдана в Черновцах во вторник, 17 июля, произошла авария.
- 17.07.2018 15:41
В США продают заброшенный город В горах Калифорнии имеется покинутый городок, который выставлен на продажу.
- 17.07.2018 15:04
В Черновцах достаточно хлора для очистки воды Информацию о нехватке хлора для очищения водопроводной воды опровергли в коммунальном предприятии
- 17.07.2018 14:23
На Буковине умер обгоревший мужчина В результате работы со сварочным аппаратом 29-летний буковинец Андрей Продан получил
- 17.07.2018 13:09
Сегодня стартуют трехсторонние переговоры по транзиту газа Трехсторонние консультации по условиям транзита российского газа по украинскому газопроводу состоятся сегодня
- 17.07.2018 12:31
В Черновцах снова курсирует маршрутка 9А На автобусный маршрут 9А в Черновцах во вторник, 17 июля, вышел новый перевозчик.
- 17.07.2018 11:58
На Вижниччині відбулось ДТП з чотирма постраждалими Правоохоронці встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.
- 17.07.2018 11:44
Ученые разработали бактериальные солнечные батареи С помощью фотосинтеза солнечный свет может превращаться в энергию с помощью многих бактерий
- 17.07.2018 11:38

Всі новини