Басейн в Чернівцях, зданий в концесію, так і не запрацював

- 03.08.2009 03:57
Басейн в Чернівцях, зданий в концесію, так і не запрацював

29 лютого 2008 року переможцем конкурсу з передачі в концесію плавального басейну стадіону «Буковина», стало ТОВ «Букоімпекс ЛТД». Йому передано плавальний басейн з нежилими приміщеннями в концесію терміном на 49 років. Це перший комунальний об’єкт у Чернівцях, який міська рада здала в концесію. Про це ще 29.02.2008р. повідомив ЗІК.

ТОВ «Букоімпекс ЛТД» запропонувало місту провести газопровід, замінити усі інженерні комунікації, технологічне обладнання систем водоочистки та фільтрації, облаштувати автономну газову котельню для опалення приміщень басейну, підігріву води з резервом потужності для опалення адмінприміщень стадіону «Буковина». А також виконати капітальний та поточний ремонт побутових та підсобних приміщень, реконструювати чашу басейну, перетворивши його на критий постійного використання, облаштувати на першому поверсі - бар, сауну, масажний кабінет та зали аеробіки, на другому поверсі - фітнес-зал із силовими та кардіотренажерами.

Орієнтовний обсяг інвестицій в об’єкт концесії тоді склав 5 мільйонів гривень.

Плавальний басейн з гарячим водопостачанням було заплановано ввести в експлуатацію до 2010 року. Цікавою є та умова, що у разі, якщо роботи з реконструкції басейну не будуть розпочаті до травня 2008 року, концесіонер має забезпечити його роботу у період з 15 травня до 20 вересня цього року (2008-го (прім. В. Попков)) .

Як відомо, басейн так і не запрацював... А ні у 2008 році, а ні у 2009 ніхто у басейні не купався. Щоправда, вікна пластикові  де інде поміняно. Але чернівчане басейну "Буковина" не мають.


Ключові слова: басейн у Чернівцях Черновицкий бассейн Буковина

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

НБУ ввів нові правила карткових переказів Національний банк України оголосив про масштабні зміни у сфері
- 01.10.2025 15:41
Трагедія в Одесі: злива забрала життя цілої родини Це один із найстрашніших випадків, які ми
- 01.10.2025 12:58
Как получить дубликат диплома о высшем образовании в Украине Потерять диплом или приложение к нему – неприятная ситуация
- 01.10.2025 12:28
Як отримати дублікат диплома про вищу освіту в Україні Втратити диплом чи додаток до нього — неприємна ситуація
- 01.10.2025 12:12
Ешлі Сент-Клер запускає подкаст на тлі загрози виселення та боротьби за опікунство з Ілоном Маском Подкастинг може стати найкращим виходом, коли татусь-мільярдер припиняє...
- 01.10.2025 11:47
Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32

Всі новини