Чернівецька митниця лідирує у виконанні індикативних завдань

- 30.09.2014 15:27
Чернівецька митниця лідирує у виконанні індикативних завдань

П‘ятий місяць поспіль Чернівецька митниця Міндоходів нарощує темпи та обсяги перерахувань до Державного бюджету. Наразі у державну скарбницю скеровано 334, 6 млн. грн.

«У вересні поточного року митницею до Держбюджету перераховано на 15 млн. грн.. більше податків, ніж у серпні, – розповідає в.о. начальника Чернівецької митниці Міндоходів Микола Салагор. – Ми чітко відслідковуємо тенденцію до збільшення надходжень, позаяк упродовж останнього часу нам вдалося налагодити конструктивну роботу із суб‘єктами господарювання. Її результати наочно демонструють відсотки виконання доведених до митниці показників. У вересні цей показник становить 167,2%».

Нагадаємо, що у порівнянні із вереснем минулого року митниця збільшила свої надходження у 3,5 рази й сьогодні займає перше місце в Україні за відсотковим показником виконання індикативних завдань.
«Аби не бути голослівним, озвучу кілька цифр на підтвердження наших здобутків, – зауважує Микола Михайлович. – У травні цього року митниця поповнила Держбюджет майже на 75 млн. грн.,  а у вересні цей показник склав понад 334 млн. грн. Загалом, за час мого керування митницею, а це неповних 6 місяців напруженої роботи, надходження до Державного бюджету України перевищили 1 млрд. грн.».

Відповідальність до юридичних осіб, які в серпні 2014 року перерахували військовий збір за місцезнаходженням не уповноважених відокремлених підрозділів застосовуватись не буде.

Головне управління ДФС у Чернівецькій області нагадує, що Законом України від 31 липня 2014 року N 1621-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України", який набрав чинності з 03 серпня 2014 року, запроваджено військовий збір у розмірі 1,5 відсотка до доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

Нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому ст. 168 Податкового Кодексу України.

Відповідно до п. 168.4 ст. 168 ПКУ, податок на доходи, нарахований працівникам не уповноваженого відокремленого підрозділу, юридична особа перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого не уповноваженого відокремленого підрозділу.

Проте, зазначена норма регламентує порядок перерахування податку до місцевого бюджету, а оскільки військовий збір зараховується до Державного бюджету України, зазначена в абз. 2 пп. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ норма не може бути виконана для військового збору.
Таким чином юридичні особи перераховують військовий збір за не уповноважені відокремлені підрозділи до бюджету за своїм місцезнаходженням.

Особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов'язані нести відповідальність у випадках, визначених ПКУ (пп. "ґ" п. 176.2 ст. 176 ПКУ).

Однак, враховуючи те, що військовий збір запроваджено з 03 серпня 2014 року, до юридичних осіб, які в серпні 2014 року перерахували військовий збір за місцезнаходженням не уповноважених відокремлених підрозділів, відповідальність застосовуватись не буде.

Дане роз’яснення надане Державною фіскальною службою від 24.09.2014р.

Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області


Ключові слова: чернівецька митниця, митниця Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Зарплаты в Украине - самые низкие в Европе Среди всех стран Европы уровень средней зарплаты в Украине - самый низкий. несмотря на то, что согласно статистическим данным, средний уровень зарплаты в Украине в июне 2017 года увеличился на 19%
- 11.12.2017 11:29
Новая методика позволяет взломать любой Windows Специалисты заявляют - существует новая методика, с помощью которой можно взломать абсолютно любую версию операционной системы Windows, при этом, мошенническое ПО останется незамеченным для антивирусных программ.
- 11.12.2017 11:15
Провокаторы подорвали польский автобус под Львовом Под Львовом неизвестные лица бросили под польский автобус взрывчатку. Информацию об инциденте,
- 11.12.2017 10:43
В Германии продали деревню вместе с населением Небольшой населенный пункт в Германии продали на аукционе за 140 тысяч евро. Речь идет о небольшой деревушке под названием Альвине
- 11.12.2017 10:26
Гиалуроновая кислота поможет при лечении артрита Человеческий организм со временем стареет, мышцы становятся не такими сильными и прочными, ткани теряют эластичность.
- 11.12.2017 10:09
Сегодня Саакашвили выберут меру пресечения Бывшего президента Грузии и экс-губернатора Одесской области Михаила Саакашвили во вторник утром, 5 декабря
- 11.12.2017 09:37
На Гравитоне обустроят новую футбольную площадку В Черновцах в микрорайоне Гравитон появится современная футбольная площадка с искусственным покрытием.
- 11.12.2017 09:19
Врачи подтвердили существование синдрома разбитого сердца В 90-х годах прошлого столетия был открыт синдром "разбитого сердца", и до настоящего времени медики полагали, что излечиться от любовных травм вполне можно без врач
- 08.12.2017 16:40
В Черновцы везут новогоднюю елку По словам начальника Треста зеленого хозяйства в Черновцах Александр Брязкало, главная елка города уже на пути в Черновцы.
- 08.12.2017 15:56
Украина закрепилась на 8-м месте рейтинга УЕФА В таблице коэффициентов УЕФА Украина смогла улучшить свои позиции благодаря удачным выступлениям в еврокубковых турнирах этого сезона.
- 08.12.2017 14:59

Всі новини