Всеукраїнський конкурс на нагороду ВОІВ для підприємств з інноваційною діяльністю

- 22.07.2009 17:50
Всеукраїнський конкурс на нагороду ВОІВ для підприємств з інноваційною діяльністю


Державний департамент інтелектуальної власності проводить в усіх регіонах України з метою мотивування малих та середніх підприємств активно застосовувати систему інтелектуальної власності у своїй виробничій та комерційній діяльності.

Конкурс проводиться щорічно з 1 липня по 30 жовтня поточного року.

Конкурс відкрито для підприємств та компаній (малих чи середніх), які для забезпечення успіху свого бізнесу використовують систему інтелектуальної власності шляхом:

–створення, захисту, використання та комерціалізації результатів наукових досліджень та розробок;

–випуску продуктів, які базуються на запатентованих винаходах чи корисних моделях та зареєстрованих промислових зразках;

–використання патентної інформації для підтримки програм дослідження та розвитку, а також технологічної та комерційної діяльності;

–активного використання зареєстрованих торговельних марок та інших розрізняльних знаків для сприяння комерціалізації товарів;

–використання географічних зазначень та назв місць походження товарів в якості маркетингової підтримки;

–запровадження та активного управління пакетом прав інтелектуальної власності;

–виявлення та заохочення творчої та винахідницької діяльності серед персоналу.

Для організації і проведення Конкурсу створюються Організаційний комітет та Конкурсна комісія, до складу яких входять висококваліфіковані працівники Державного департаменту інтелектуальної власності, Українського інституту промислової власності, Українського центру інноватики та патентно-інформаційних послуг, а також представники громадських, наукових організацій і вищих учбових закладів.

Прийом конкурсних матеріалів розпочинається з моменту опублікування в засобах масової інформації оголошення про Конкурс (не пізніше 1 липня поточного року) та завершується 30 жовтня поточного року.

Матеріали, відправлені із запізненням, до участі в Конкурсі не допускаються та Конкурсною комісією не розглядаються. Дата відправки матеріалів визначається за поштовим штемпелем.

Організатори залишають за собою право робити додаткові запити на адресу учасників Конкурсу.

Подані на Конкурс роботи не рецензуються і назад не повертаються.

Підсумки Конкурсу будуть підведені до 15 березня наступного року. Церемонія нагородження переможців відбудеться в рамках святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Переможці Конкурсу нагороджуються почесною відзнакою ВОІВ, яка являє собою пам‘ятний знак особливого зразка. Пам‘ятний знак оформлюється написом „Медаль ВОІВ для підприємств з інноваційною діяльністю”.

Кожному учаснику повідомляють про результати його участі в Конкурсі.

Детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайтах Державного департаменту інтелектуальної власності (www.sdip.gov.ua) та УкрЦІПІП (www.ip-centr.kiev.ua.)

 


Ключові слова: ВОІВ, підприємства, конкурс

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Массированная атака на Каменское: ночь террора, разрушенные здания и раненые мирные жители В ночь на 6 ноября российские войска совершили массированную
- 06.11.2025 11:15
У Чернівцях стартує опалювальний сезон: тепло подадуть з 4 листопада З 4 листопада у Чернівцях офіційно розпочнеться опалювальний
- 03.11.2025 17:07
ЗСУ тиснуть під Добропіллям: наступ українських військ змушує росіян відтягувати сили з Покровська Українська армія продовжує активні наступальні дії на Добропільському
- 03.11.2025 15:38
Програма УЗ-3000: кому дістанеться безкоштовна поїздка залізницею і чому не всім В “Укрзалізниці” розповіли, як працюватиме нова соціальна ініціатива — програма “УЗ-3000”
- 03.11.2025 14:48
Команда США приїде до України для узгодження спільної дронової програми Уже наступного тижня до України прибуде представницька делегація зі
- 03.11.2025 12:02
Чернігів під небом тривоги: як живе місто, де темрява стала звичною Чернігів не спить. Навіть коли здається, що
- 30.10.2025 21:35

Всі новини