Боевики захватили шахту в Донецке

- 20.06.2014 16:28
Боевики захватили шахту в Донецке

Административное здание шахты №4-21 в Донецке было захвачено группой вооруженых людей. Информацию об озвучили в ГУ Министерства внутренних дел Украины в Донецкой области.

Уголовное дело согласно статье 341 Уголовного кодекса Украины было возбуждено по факту захвата административного здания.

Согласно данной статье УК Украины, за это преступление максимальный размер наказания равняется трем годам лишения свободы.

Также отметим, что ранее террористами в городе Первомайске было захвачено здание военкомата.


Ключові слова: захват шахты в Донецке, админздание шахты

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

У Чернівцях стартує опалювальний сезон: тепло подадуть з 4 листопада З 4 листопада у Чернівцях офіційно розпочнеться опалювальний
- 03.11.2025 17:07
ЗСУ тиснуть під Добропіллям: наступ українських військ змушує росіян відтягувати сили з Покровська Українська армія продовжує активні наступальні дії на Добропільському
- 03.11.2025 15:38
Програма УЗ-3000: кому дістанеться безкоштовна поїздка залізницею і чому не всім В “Укрзалізниці” розповіли, як працюватиме нова соціальна ініціатива — програма “УЗ-3000”
- 03.11.2025 14:48
Команда США приїде до України для узгодження спільної дронової програми Уже наступного тижня до України прибуде представницька делегація зі
- 03.11.2025 12:02
Чернігів під небом тривоги: як живе місто, де темрява стала звичною Чернігів не спить. Навіть коли здається, що
- 30.10.2025 21:35
Корабль инопланетян прилетит в ноябре? Астрофизики предупреждают о загадочном объекте, который
- 30.10.2025 15:02

Всі новини