Хроніка правопорушень на Буковині за минулу добу
- 14.07.2009 12:31
Впродовж доби на території нашої області зареєстровано 37 злочинів. Зокрема, 1 випадок незаконного заволодіння транспортним засобом, 2 грабежі, 18 крадіжок, 1 випадок вилучення зброї та боєприпасів, 10 злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. 20 злочинів правоохоронці Буковини розкрили.
До Кельменецького райвідділу міліції звернувся 25-річний житель села Ленківці із заявою про те, що невідомий незаконно заволодів його мотоциклом «Ява-350», вартістю 4000 гривень, який знаходився на одній із вулиць села. Вжитими заходами працівники слідчо-оперативної групи Кельменецького райвідділу міліції за скоєне встановили та затримали 30-річного односельчанина потерпілого. Мотоцикл вилучений та повернутий власнику.
19-річний житель міста Сокиряни звернувся до місцевого райвідділу міліції та повідомив, що на одній із вулиць районного центру, невідомий відкрито заволодів його мобільним телефоном «Нокіа-6370». Під час проведення оперативно – розшукових заходів співробітники слідчо-оперативної групи Сокирянського райвідділу міліції за скоєне встановили та затримали 18-річного місцевого жителя.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники Шевченківського райвідділу міліції у господарстві 23-річного чернівчанина виявили та вилучили 69 кущів коноплі та 500 грамів висушеної коноплі. Проводиться перевірка.
Під час проведення операції «Мак-2009» правоохоронці виявили та вилучили на присадибних ділянках жителів області 1722 рослини снодійного маку. Проводиться перевірка.
За минулу в області зареєстрована 1 дорожньо-транспортна пригода, в якій один учасник дорожнього руху травмований.
21-річний житель села Остриця Герцаївського району керуючи моторолером іноземного виробництва на одній із вулиць села, не впорався з керуванням та допустив зіткнення із зустрічним автомобілем «ВАЗ-21011», під керуванням 19-річного односельчанина. В результаті ДТП 21-річний чоловік із закритою черепно-мозковою травмою та переломом ключиці доставлений до лікарні швидкої медичної допомоги міста Чернівці.
Під час нагляду за дорожнім рухом працівники Державтоінспекції Буковини припинили 478 порушень Правил дорожнього руху, з яких 32 – керування водіями транспортних засобів у стані алкогольного сп'яніння.
Источник: СГЗ УМВС України у Чернівецькій області
Коментарі (0)
Другие новости:
- 12.10.2025 11:17
Різке падіння крипторинку у жовтні 2025 року: причини, наслідки, уроки для інвесторів і перспективи.
Часто називають цей обвал «історичним», адже він відбувся на тлі
- 12.10.2025 10:33
У Києві знайшли мертвим відомого трейдера Kostya Kudo - причиною могло стати різке падіння крипторинку
Вранці 11 жовтня у Києві, в районі Оболоні, знайшли мертвим 32-річного бізнесмена
- 12.10.2025 10:25
- 11.10.2025 18:14
Долар трохи подорожчав: обмінники оновили курс валют
За даними моніторингу фінансового ринку, середній курс продажу долара в обмінних
- 10.10.2025 14:14
Нобелівська премія миру 2025: хто отримав головну міжнародну нагороду року
Хто така Марія Коріна Мачадо. Як зазначив Нобелівський комітет, діяльність Мачадо стала...
- 10.10.2025 14:08
Київ після масованої атаки: ситуація зі світлом, водою та транспортом
Комбінована атака та наслідки
- 10.10.2025 13:54
Де сьогодні немає світла: графіки, регіони, ситуація після масованої атаки РФ
В ніч на 10 жовтня частина України залишилась без електроенергії
- 10.10.2025 11:02
В Прилуках сильне задимлення після удару РФ по нафтобазі
Про це офіційно повідомила Прилуцька міська рада, звернувшись
- 08.10.2025 13:07
.jpg)
Перевірка нерухомості онлайн перед купівлею. Довірте це фаховим юристам!