З церкви на Буковині викрали 10 історичних ікон та два Євангелія

- 12.07.2009 03:16
З церкви на Буковині викрали 10 історичних ікон та два Євангелія

З церкви Івана Богослова у селі Малинці Хотинського району викрали десять дерев’яних ікон ХІХ століття, дві старовинні срібні чаші, два Євангелія та 9 тисяч гривень. Про це ЗІКу повідомив єпископ Хотинський Мелетій.

У парафії вважають, що злодій, використовуючи домкрат, розтиснув віконні решітки сільської церкви та через невеличкий отвір виніс звідтіль духовні цінності.

За словами єпископа Мелетія, з церкви у с.Малинці Хотинського району викрали передусім ікони, що мають історичну цінність.

Усього на Буковині з початку року від крадіжок з церков постраждало 20 парафій Московського патріархату. Злодії виносять у першу чергу старовинні речі: срібло, ікони. Жодна з викрадених речей ще не повернута.

Єпископ Мелетій вважає, що кількість крадіжок із церков збільшилася через моральний занепад у суспільстві. Крадії вчиняють святотатство, знаючи, що прихожани не спроможні поставити духовні споруди під сигналізацію.

Джерело: ЗІК


Ключові слова: Крадіжка, церква

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Росіяни вдосконалюють ракети, щоб ускладнити роботу українських Patriot Російська армія продовжує активно експериментувати з новими видами озброєння
- 05.10.2025 12:45
У Чернівцях відбулася прем’єра опери «Креонт» Дмитра Бортнянського Віднайдена перлина української музичної спадщини
- 03.10.2025 15:24
НБУ ввів нові правила карткових переказів Національний банк України оголосив про масштабні зміни у сфері
- 01.10.2025 15:41
Що таке Українські системи Patriot? Стан та використання
- 01.10.2025 13:47
Трагедія в Одесі: злива забрала життя цілої родини Це один із найстрашніших випадків, які ми
- 01.10.2025 12:58

Всі новини