Лазерна епіляція — вирішення проблеми небажаного волосся

- 01.04.2012 13:07
Лазерна епіляція — вирішення проблеми небажаного волосся

На які тільки хитрощі не йшли жінки в усі часи, щоб позбутися від небажаного волосся! Але жоден спосіб не дозволяв вирішити цю проблему радикально. І по нині продовжуються пошуки безпечного та кардинального видалення волосся: електроепіляція, квантова епіляція, біоепіляція тощо. Але “золотим стандартом” на сьогоднішній день вважається саме лазерна епіляція. Щоб отримати більш детальну інформацію про цей вид позбавлення небажаного волосся ми звернулись до директора Буковинського центру пластичної та естетичної хірургії, головного лікаря клініки PlastArt Руслана Гуменного.

-    Руслан Миколайович, поясніть, будь ласка, що ж таке лазерна епіляція?


-    Лазерна епіляція – це усунення волосяних фолікул без пошкодження шкіри. Завдяки дії лазера на волосяний фолікул оброблене волосся руйнується, випадає і більше не росте. У світі ця технологія існує і успішно застосовується на практиці більше 20 років. Тепер і в Україні активно використовують цей метод позбавлення небажаного волосся.

-    На якому обладнанні Ви працюєте?
-    Ми використовуємо в своїй практиці лазерний комплекс Candela GentleYAG/ На сьогоднішній день в світі це найшвидший і найпотужніший довгоімпульсний неодімовий лазер. GentleYAG забезпечує тривалість імпульсу, що варіюється, різні розміри світлової плями, високу частоту проходження імпульсів і високу потужність світлового потоку, який підводиться до місця опромінення. Унікальне поєднання довжини хвилі лазерного випромінювання  і технології динамічного охолоджування забезпечує ефективний захист шкіри з різним рівнем меланіну, включаючи засмаглу шкіру, і дозволяє проводити процедуру в комфортних для пацієнта умовах без додаткового обладнання. Таким чином лазер дає можливість зручного цілорічного застосування для будь-яких типів шкіри.

-    Дуже цікаво. А що ще уміє цей лазерний комплекс?
-    Candela GentleYAG — апарат дуже широкого діапазону застосувань — від небажаного волосся і судинних ушкоджень до лікування псевдофоллікулеза (pseudofoulliculities barbae). Лазер застосовується при загальних станах шкіри, викликаних процесом старіння, а результат цього застосування — це більш здорова, більш молода шкіра. Позитивний лікувальний ефект — розгладження зморшок, зменшення розміру пір, червоніння, зменшення еритеми і зміцнення шкірних тканин. На відміну від систем для фотоомолодження на імпульсних лампах, GentleYAG може застосовуватися для всіх типів шкіри, навіть у літній час, без небезпеки ускладнень. Даний лазер є прекрасним вибором для лікування судинних уражень, таких як судинні сіточки на обличчі і тілі. Якщо Ви хочете більш детально дізнатись про роботу цього комплексу, варто зайти на офіційний сайт компанії, за адресою: http://www.candelalaser.ru/catalog/gentleyag.html та дізнатись про все, що Вас цікавить, як кажуть, “з перших вуст”.

-    Дякую. Думаю, що і для наших читачів це буде корисно. Хотілось би знати, чи шкідлива для здоров’я лазерна епіляція? Чи впливає вона на внутрішні органи?

-    Категорично і однозначно лазерна епіляція не шкодить здоров’ю людини. Щоб це краще зрозуміти, коротко поясню, як працює лазер в апараті лазерної епіляції.  Так званою «мішенню» для лазера служить темний пігмент меланін, що знаходиться у волосі. Глибина проникнення лазерного променя при епіляції складає 1-4 мм, він досягає тільки до волосяних фолікулів, потім повністю розсіюється і ніколи не проникає глибше шкіри! При дії лазера руйнується тільки волосяна цибулина. Лазерний промінь ковзає по поверхні шкіри, не ушкоджуючи її. Єдине, що може виникнути після процедури - почервоніння, подібне тому, яке виникає у людини, яка побувала на сонці. Це почервоніння частково є показником правильно виконаної процедури. Через кілька годин це почервоніння проходить безслідно. Для повного усунення максимальної кількості волосся (70-95%) потрібно пройти курс процедур з інтервалом 1,5 - 2 - 3 місяці. Лазерна епіляція дійсно дозволяє радикально вирішити проблему небажаного волосся на тілі надовго або назавжди, не наносячи шкоду всьому організму.

-    А чи бувають рубці після лазерної епіляції?
-    Оскільки лазерна епіляція не супроводжується порушенням цілісності шкіри, то немає приводу виникнення рубців, відповідно немає і рубцювання. Рубцювання досить часто зустрічається при проведенні електроепіляції, там де в шкіру вводять голки.

-    Чи болюча ця процедура?
-    Неможливо стверджувати однозначно. Знову ж таки, дивлячись з чим порівнювати і які критерії оцінки болю використовувати. Все залежить від індивідуального порогу больових відчуттів. Відчуття при лазерній епіляції швидше за все можна назвати неприємними, ніж болючими. Вони порівнянні з клацанням по шкірі і переносяться зазвичай добре. Однозначно, механічна депіляція та епіляція воском у багато разів болючіші!

-    Чи можна за один раз назавжди видалити волосся?
-    На жаль, за один раз неможливо отримати необхідний ефект. Лазерне світло поглинається тільки «зрілими» волосяними фолікулами. Таких фолікул на тілі одночасно від 5 до 20%. Зруйновані фолікули вже надалі не ростуть, проте, проростає нове волосся. Незважаючи на те що після проведення першого сеансу може відновитися до 70% волосся, вони вже не будуть знаходитися в активній фазі росту. Лазерна епіляція порушує зв'язки, що відповідають за відтворення волосся, саме волосся стоншується, знижується і щільність їх зростання. Після другого сеансу відновиться вже менше половини волосся, після третього - і того менше. Повний цикл зміни волосся займає від 8 місяців до 2 років. На цей термін і розраховується курс процедур, щоб захопити максимальну кількість «зрілого» волосся. На надлишковий ріст волосся впливають безліч чинників, таких як ендокринні порушення, гормональний дисбаланс і т.д., тому ніхто не зможе дати 100% гарантію, що через кілька років волосся не почне активно рости.

-    Чи дорога процедура лазерної епіляції?

Порівняйте ці цифри.  Лазерна епіляція – досить доступна процедура. Але, знову ж таки, дивлячись з чим порівнювати. За останні кілька років ціни на лазерну епіляцію в Україні практично не змінювалися. При цьому вартість процедур на аналогічному обладнанні в Росії, Європі або США у багато разів вище! До прикладу, скільки коштує сьогодні один похід в ресторан?
Крім того, порахуйте, скільки зазвичай жінка витрачає в рік грошей на покупку засобів для депіляції (станки, креми, пінки і т.д.). А за 10 років? І порахуйте вартість курсу лазерної епіляції (6-8 сеансів з інтервалом 2-3 місяці і все!). Тому якщо ця процедура і здається, на перший погляд, дорогою, вона за рахунок своєї ефективності, заощадить Ваші гроші.

-    Після епіляції волосся, яке виростає не стає більш жорстким?
-    Звичайно ж ні. Навпаки, пророслі волоски стають більш м'якими, їх кількість значно скорочується і вже до третього сеансу спостерігається стійкий тривалий ефект. Іноді, після двох процедур дійсно спостерігається посилення росту, так звана «синхронізація». Це вважається проявом стимулюючої дії лазера і свідчить як раз про ефективність епіляції. Після такого «масового» проростання видаляється набагато більше волосся, ніж зазвичай.

-    Дуже вдячна Вам за цікаву розмову та масу корисної інформації. Сподіваюсь, що наша з Вами розмова допоможе читачам зробити правильний вибір.


-    Дякую Вам. І бажаю Вам і всім читачам гарного настрою, здорового самопочуття та впевненості в прийнятті рішень.

 

Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії клініка PlastArt

Адреса: м.Чернівці, вул. Боярка 1-А, Пласт Арт
тел. 050-374-56-66, (0372)54-72-82

Керівник центру – головний лікар клініки, член ВАПРЕХ (Всеукраїнської асоціаії пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів) Гуменний Руслан Миколайович.


Ключові слова: лазерна епіляція

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Искусственное мясо выйдет в массовое производство с 2021 года В 2013 году был представлен первый в мире бургер с котлетой из говядины, полученной в лаборатории
- 19.07.2018 12:12
В ОБСЕ стартует расследование из-за утечки данных в РФ В СММ ОБСЕ стартует внутреннее расследование касаемо подозрений о шпионстве и утечке данных из организации
- 19.07.2018 11:46
В Украине заработали автоматы по обмену валют В аэропорту Борисполь появились два первых аппарата по обмену валюты. Машины отмечены брендом RwS bank.
- 19.07.2018 11:26
Ryanair отменили более 600 рейсов Из-за угрозы забастовок бортпроводников в Испании, Португалии и Бельгии авиаперевозчик-лоукостер Ryanair
- 19.07.2018 11:11
Штормовое предупреждение в Украине 19 07 2018 О штормовом предупреждении в Украине в четверг, 19 июля, предупреждают синоптики
- 19.07.2018 10:46
В Великобритании идентифицировали виновников отравления Скрипалей Возможных исполнителей покушения на бывшего российского разведчика Сергея Скрипаля и его дочь Юлию
- 19.07.2018 10:36
Отель для животных в Черновцах прекратил работу В Черновцах ГКП "Приют для животных" в течение двух лет подряд предлагал услуги отеля дли животных,
- 19.07.2018 09:34
Чому варто застосовувати РРО Цього року в центрі обслуговування платників Чернівецької ОДПІ суб’єкти господарювання зареєстрували 295 реєстраторів розрахункових операцій
- 19.07.2018 09:17
К вечеру 18 июля в Украине - резкое ухудшение погоды Ухудшение погодных условий практически по всей территории Украины ожидается до конца дня сегодня, 18 июля.
- 18.07.2018 17:46
Поезд проехал над спящей на путях женщиной В прошлый понедельник, 16 июля в Латвии произошел странный случай.
- 18.07.2018 17:26

Всі новини