Записи телефонних розмов Нємцова потрапили в інтернет

- 20.12.2011 15:33
Записи телефонних розмов Нємцова потрапили в інтернет

Інтернет-видання Life News опублікувало на своєму сайті запису телефонних розмов члена політради руху " Солідарність" Бориса Нємцова. Як повідомляє портал, в цілому у розпорядженні редакції виявилися більше шести годин бесід політика з іншими опозиціонерами. Нині на сайті видання опубліковані ролики загальною тривалістю менше години.

Судячи зі змісту більшої частини розмов, в них йдеться про узгодження місця проведення мітингу "За чесні вибори", що проходив 10 грудня 2011 року в Москві. Спочатку акцію планувалося провести на площі Революції, при цьому столична влада обмежила число учасників трьомастами людина. Згодом акцію запропонували перенести на Болотяну площу, де був погоджений 30-тисячний мітинг. Частина представників опозиції негативно відреагувала на перенесення акції, заявляючи про своє бажання вийти на площу Революції, незважаючи на заборону влади.

Варто відмітити, що автентичність голосу Нємцова на записах не встановлена. Між тим, сам політик, як повідомляє РІА Новини назвав публікацію розмов спробою внести розлад в ряди опозиції і зірвати проведення мітингу, запланованого на 24 грудня. Нємцов повідомив, що його адвокати аналізують ситуацію, і пообіцяв "в кримінальному порядку переслідувати тих, хто порушує права на таємницю переговорів".

Виконавчий директор ТОВ "Ньюс медіа-рус", якому належить Life News, Ашот Габрелянов, у свою чергу, коментуючи можливі судові позови, заявив, що у нього "є відповіді на усі питання". "Я готовий відповідати, і я спокійний", - додав Габрелянов . Мітинг "За чесні вибори", що пройшов 10 грудня на Болотяній площі, зібрав від 25(дані ГУВС) до 80(оцінки опозиціонерів) тисяч чоловік.

На 24 грудня опозиція запланувала аналогічний мітинг, проведення якого погоджене на проспекті Сахарова. Засідання ініціативної групи опозиціонерів, на якому обговорювалася організація мітингу, в прямому ефірі транслювалося сайтом "Велике Місто". Нині на сторінці заходу в мережі Facebook про свою участь в нім заявили майже 30 тисяч чоловік. Заявка організаторів акції була подана на 50 тисяч учасників.


Ключові слова: Записи телефонних розмов Нємцова

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31
Трамп допустив продовження перемир’я між Україною та Росією після 9-11 травня Президент Сполучених Штатів Donald Trump заявив, що оголошене короткострокове
- 09.05.2026 11:31
Новини Чернівців 4-10 травня Однією з головних тем тижня у Чернівцях стали питання безпеки та повітряних тривог
- 08.05.2026 12:37
Как оцифровать трудовую книжку самостоятельно и избежать типичных ошибок Вы в Украине или за границей и Нужна помощь онлайн?
- 06.05.2026 12:05
У чому суть прокрастинації і чи так це погано Фраза «Я подумаю про це завтра», яку колись вимовила
- 06.05.2026 11:57
Ціни на пальне на автозаправних станціях пішли вгору Найбільше зростання торкнулося бензину марки А-95.
- 04.05.2026 13:46

Всі новини