Податок на розкіш вдарить по середньому класу

- 02.12.2011 10:21
Податок на розкіш вдарить по середньому класу

Народний депутат з фракції БЮТ-Батьківщина" Сергій Терьохін заявляє, що прийняття законопроекту про податок на розкіш, запропонованому віце-прем'єр-міністром Сергієм Тігіпком, в першу чергу вдарить по середньому класу. Про це Терьохін заявив сьогодні під час засідання опозиційного уряду.

"Так, як цей закон виписаний, - за нього будуть платити не багаті, а буде платити середній клас", - сказав Терьохін. За його словами, в цьому законопроекті дуже оригінально обрані предмети розкоші. "Квартири, машини з об'ємом 3400 кубів, а це чверть всього автопарку України, взуття дорога, вироби з хутра, шкіри, килимові, швейні і навіть трикотажні вироби, які коштують більше 30 розмірів мінімальної заробітної плати", - додав він.

В той же час, за словами Терьохіна, сама концепція цього законопроекту неправильна, оскільки це оподаткування капіталізованих витрат. "Для прикладу щодо цього законопроекту автомобіль буде обкладатися податком чотири рази чотирма різними податками - ПДВ, акциз, оплата реєстрації, а тепер ще й на розкіш", - сказав він. Терьохін відзначив, що якщо уряд хоче підняти якісь податки, то в першу чергу потрібно підняти один-Єдиний податок - акциз. "І навіщо мережива влаштовувати", - сказав він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Кабмін планує знизити планку розмірів об'єктів нерухомості, які потрапляють під податок на розкіш. Розробники законопроекту про новий податок вирішили, що розкішшю будуть вважатися квартири площею від 200 "квадратів" замість 300 як було заплановано раніше, і вдома - від 400 "квадратів", а не від 600. Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Тігіпко висловив надію, що великий бізнес підтримає введення податку на розкіш.


Ключові слова: Сергій Терьохін, податок на роскіш, запропонований податок на роскіш від Тигіпка

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31
Трамп допустив продовження перемир’я між Україною та Росією після 9-11 травня Президент Сполучених Штатів Donald Trump заявив, що оголошене короткострокове
- 09.05.2026 11:31
Новини Чернівців 4-10 травня Однією з головних тем тижня у Чернівцях стали питання безпеки та повітряних тривог
- 08.05.2026 12:37
Как оцифровать трудовую книжку самостоятельно и избежать типичных ошибок Вы в Украине или за границей и Нужна помощь онлайн?
- 06.05.2026 12:05
У чому суть прокрастинації і чи так це погано Фраза «Я подумаю про це завтра», яку колись вимовила
- 06.05.2026 11:57
Ціни на пальне на автозаправних станціях пішли вгору Найбільше зростання торкнулося бензину марки А-95.
- 04.05.2026 13:46

Всі новини