При спробі зустрінеться з Януковичем, в Ізраїлі був затриманий Мельниченко
- 01.12.2011 10:53
За інформацією ізраїльських спецслужб, вчора ввечері ними був затриманий невловимий і найвідоміший український розвідник Микола Мельниченко.
За словами майора Мельниченка, підставою для його затримання стало оголошення його в розшук через Інтерпол на вимогу СБУ. Також Мельниченко як завжди сенсаційно повідомив, що українські спецслужби надали ізраїльським інформацію про те, що він може зробити замах на Президента України, який перебуває в Ізраїлі з державним візитом.
Мельниченко довгий час переконував представників Масада в тому, що він лише хотів передати Януковичу важливі документи, які допомогли б істотно знизити рівень корупції в Україні, повернути державі десятки мільярдів вкрадених коштів, а також викрити таких, як він, "відступників" в українських спецслужбах".
За його словами, він забронював номер в готелі "Девід цитадель", де зупинився Янукович, а також повідомив чергового готелі про час свого прибуття. Коли він приїхав і вийшов з автомобіля, його вже чекали, і оточили групою з 15 осіб, один з яких представився поліцейським і сказав російською мовою, що його звати Діма.
Мельниченко продовжив, заявивши, що цей Діма повідомив, що на запит української сторони для з'ясування всіх обставин українського майора доставлять в ділянку Єрусалимської поліції на три години або в разі необхідності - на 48 годин. В ділянці слідчий Арія Малька сказав, що його дії обумовлені запитом українських спецслужб. Поліцейські поцікавилися, чи має він зброю. Крім того, слідчий запитав, чи здійснював він якісь злочину в Україні.
На що Мельниченко йому відповів, що проти нього було сфабриковано кримінальну справу в Україні. При цьому він зауважив у представника поліції на столі запит з вимогою української сторони про його арешт і екстрадицію в Україну.
Але все ж, після кількох годин перебування в ділянці поліцейський вибачився і повідомив, що поліція Ізраїлю ніяких претензій до нього вже не має.
Коментарі (0)
Другие новости:
Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики
12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень
Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів
Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак
19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні
Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи
Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
- 14.11.2025 22:07
- 14.11.2025 14:04
- 14.11.2025 13:00
.jpg)