Малозабезпеченим українцям куплять приставки для цифрового телебачення
- 27.10.2011 13:32
У проекті бюджету на наступний рік передбачено 350 млн грн на закупівлю для малозабезпечених сімей телевізійних приставок, призначених для перегляду цифрового телебачення. Про це заявив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов.
Він нагадав, що відповідно до узятих Україною зобов'язаннями в 2015 році наша країна повинні повністю перейти на цифровий формат телебачення.
Манжосов розповів, що вже сьогодні цифровий сигнал на рівні з аналоговим охоплює майже всю територію України, але для того, щоб громадяни змогли дивитися телеканали в цифровому форматі необхідні спеціальні пристрої - "set top box-и". Він підкреслив, що держава планує в наступному році закупити ці пробори для мільйона малозабезпечених сімей. "На сьогодні проблема в тому, щоб забезпечити можливість населення дивитися цифровий сигнал. У державний бюджет на 2012 рік включені витрати в сумі 350 млн120 тис. грн на забезпечення малозабезпечених верств населення приставками "set top box". Підкреслюю, безкоштовне забезпечення. Ця сума дозволить Державному комітету телебачення і радіомовлення забезпечити такими приставками близько мільйона українських сімей", - сказав він.
Також Манжосов заявив, що в грудні цього року українські загальнонаціональні телеканали почнуть рекламну кампанію щодо інформування громадян про перехід на цифрове телебачення. "В конкурсних умовах, які ми пропонували, і які виграли наші ліцензіати, мова йде про те, що мовники зобов'язані безкоштовно транслювати кожен день в обсязі 5 хвилин протягом 2011-2012 років інформаційні ролики, в яких будуть роз'яснювати особливості прийому сигналу цифрового телебачення", - заявив він.
Коментарі (0)
Другие новости:
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів?
Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років
Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Трамп і Путін провели телефонну розмову: подробиці та нові контакти
Майже година переговорів
- 14.06.2026 22:34
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу
Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським
Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
.jpg)
Басейн чи парковка? У Чернівцях розгорілася дискусія навколо спортивного об’єкта