Як подолати хронічну втому

- 27.04.2012 13:31
Як подолати хронічну втому

Людське життя в сучасному світі наповнена стресами, проблемами і страхами, що повною мірою позначається на фізичному і психологічному стані людини. Саме такі ситуації викликають почуття втоми, яка міцно вкорінюється і стає незмінним супутником.

Хронічна втома - відсутність вільної енергії, яку людина може використовувати понад мінімуму біологічних функцій організму.

Звідки береться хронічна втома?

У кожної людини є певний запас енергії для нормальної життєдіяльності. А в тому випадку, коли відбувається неправильний розподіл цієї енергії або відсутній її притока, виникає втому. Зазвичай визначити хронічну втому не можна відразу, оскільки збій організму відбувається поступово. Але в наш час цей процес ускладнюється поганою екологією і відсутністю психічної культури, що веде до різних психосоматичних захворювань.

Визначаємо важливі джерела енергії

Основним джерелом енергії для людини є їжа. Їжа повинна приносити користь і задоволення. Саме поєднання цих двох складових є першорядним для людини. Що означає приймати корисну їжу начебто зрозуміло кожному, але розберемося більш детально в цьому питанні.

Оскільки різні продукти мають різний вітамінна-мінералогічний склад, отже, і вплив на організм людини буде різним. Дітям потрібно одне, жінкам - інше робочого - третє. Наприклад, людям фізичної праці краща важка м'ясна страва, оскільки вони потребують у величезній кількості грубої, фізичної енергії. Людей розумової праці для підтримки розумової працездатності потрібна їжа, яка легко засвоюється. Для цієї мети дуже корисними будуть горіхи, фрукти, мед, овочі. Дітям потрібна не просто енергія, а насамперед наявність будівельного матеріалу.

Крім фізичної енергії людина має потребу і в інші види енергії. Ці види енергії людина черпає з літератури, сфери мистецтва, відносин (з людьми, тваринами, рослинами).

Що таке енерговитрати?

Енерговитрати - це все, на що люди витрачають свою енергію.

Дуже важливо усвідомити, де правильний (позитивний) витрата енергії, а де - витрата енергії, ведучий до спустошення.

Необхідно визначити, що забирає у вас енергію і не приносить ніякої користі ні зараз, ні в майбутньому. Це не тільки вчинки, але і ваші думки і почуття. Все, що для вас є марним, вам не потрібно.

Не витрачайте свою енергію через силу і у відсутності бажання щось зробити. Тому краще дозволити своєму організму відпочити в достатній мірі, ніж в майбутньому звертатися за допомогою до лікаря. Це стосується, насамперед, і психічного здоров'я людини.

Ще один вид енерговитрат - отримуєш більше, ніж витрачаєш. Саме цей вид витрат є правильним для людини. Сюди можна віднести і спілкування з людьми, що приносить задоволення, і будь-який вид творчості та діяльності. Це те, що приносить відчуття задоволення і радості.

Способи подолання хронічної втоми

1. Перегляньте свій раціон харчування. Використовуйте тільки ті продукти, які принесуть вам найбільшу користь. Враховуйте свій вік, спосіб життя і сферу діяльності.

2. Займіться своїм фізичним здоров'ям. Бувайте на свіжому повітрі, здійснюйте вечірні прогулянки і просто давайте своєму організму можливість відпочити, коли він цього вимагає.

3. Уникайте як фізичних, так і психологічних перенавантажень. Незавершені справи завершуйте, попередньо встановивши чіткі терміни їх виконання.

4. Вносьте в своє життя позитивне мислення і гарний настрій!!!


Ключові слова: хронічна втома, джерела енергії, стреси в людському житті, як поновити запас енергії

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Врачи подтвердили существование синдрома разбитого сердца В 90-х годах прошлого столетия был открыт синдром "разбитого сердца", и до настоящего времени медики полагали, что излечиться от любовных травм вполне можно без врач
- 08.12.2017 16:40
В Черновцы везут новогоднюю елку По словам начальника Треста зеленого хозяйства в Черновцах Александр Брязкало, главная елка города уже на пути в Черновцы.
- 08.12.2017 15:56
Украина закрепилась на 8-м месте рейтинга УЕФА В таблице коэффициентов УЕФА Украина смогла улучшить свои позиции благодаря удачным выступлениям в еврокубковых турнирах этого сезона.
- 08.12.2017 14:59
Ученики колледжей и ПТУ будут сдавать ЗНО В Украине для учеников колледжей и профессионально-технических училищ будут вводиться новые правила - государственная итоговая аттестация
- 08.12.2017 13:55
Сыр помогает защититься от инфаркта Такой продукт, как сыр, последние несколько лет диетологи отмечают своим вниманием и советуют включать в рацион. Недавно ученые Китая и Нидерландов провели
- 08.12.2017 12:20
Боевики обстреляли село под Мариуполем Боевики 6 декабря осуществили обстрел позиций сил АТО на Донбассе. Под огонь террористов попал населенный пункт Водяное, который
- 08.12.2017 12:01
Виновника смертельного ДТП в Вижнице посадили на 4 года Водителю авто марки Volkswagen Golf, который в июле нынешнего года стал виновником ДТП в Вижнице со смертельным исходом
- 08.12.2017 11:42
Стороны готовы ко второму этапу переговоров по Брекситу Прогресс в переговорах о выходе Великобритании из Европейского Союза в Еврокомиссии признали достаточным, в связи с чем было решено переходить к следующей
- 08.12.2017 10:31
Способи для отримання інформації про доходи Чернівецька ОДПІ нагадує платникам, що отримати інформацію про отримані доходи можна двома способами: по
- 08.12.2017 09:49
На Сторожинеччині затримали браконьєрів Займаючись протиправною діяльністю неподалік державного кордону, правопорушники також наражали на небезпеку прикордонників, односельців
- 08.12.2017 09:13

Всі новини