Як правильно загадувати бажання

- 03.10.2011 19:29
Як правильно загадувати бажання

Всі ми чого-небудь хочемо, хто не мріяв у дитинстві про фею-хресної або чарівної палички? Але як показують дослідження, думка матеріальна, а значить, ми самі можемо творити своє життя за допомогою своїх думок. У тому числі і зрозуміти, як загадувати бажання, щоб вони збувалися.

Кому потрібно загадувати бажання?

Давайте для початку визначимо, хто буде виконувати наші бажання. Тут у принципі, обмежень немає, так сказати "хто у що вірить". Це може бути бог, ангел-хранитель, та ж фея-хресна, також можна запропонувати космічний розум, колективне несвідоме й т. п. Варіантів безліч - на будь-який смак. Можна навіть обзавестися яких-небудь "чарівним" предметом або розглядати всесвіт як підприємство посилкової торгівлі.

Які бажання збуваються?

Попорпайтеся у вашій пам'яті - там напевно знайдеться маса епізодів, коли ваші бажання збувалися. Наприклад, раптово скасовувався якийсь неприємний захід, ви отримували саме той подарунок, який хотіли, в потрібний момент з'являлася потрібна людина, якось саме собою влаштувалося особисте життя і т.д.

Хоча все могло бути і навпаки, адже результат залежить від якості думок. Той, кому ми загадуємо бажання (див. вище), виконує його буквально. Тобто людина, яка вважає, що йому завжди дарують гарні подарунки - отримує їх (хоча б іноді), а той, хто впевнений, що йому дарують всяку гидоту, регулярно знаходить підтвердження цього (і ніколи не помічає спростувань). І так у всьому.

Бажання виконуються будь-які, тому дуже важливо не тільки те, що вам дійсно потрібно, і не принесе розлади вам або навколишнім, адже виконання бажання вимагає часу, і якщо ви "перехотите" до того, як воно збудеться, то це вже не принесе радість.

Технологія

По-перше, потрібно вміти формулювати бажання, щоб вони збувалися так, як ви хочете. Це означає, що у формулюванні повинен бути певний сенс, який можна трактувати як то інакше. Бажання повинно бути сформульовано в ствердною формі: хочу бути здоровим (а не: я не хочу хворіти). Іншими словами, без заперечення або уникнення якихось неприємностей, а з залученням приємностей.

У формулюванні також повинні бути контекст (тобто як, де, коли і з ким) і відчуття (що ви побачите, відчуєте). Тобто ознаки, що бажання збулося.

По-друге, визначити, навіщо вам це потрібно, які радості і неприємності вам це принесе. Уявіть, що буде, якщо бажання здійсниться. Як ви відчуєте себе як будете виглядати. Подумайте, як людям, з якими ваше бажання пов'язано, як ставляться до вас тепер близькі, друзі, знайомі та ін., хто з них до вас прагне, а хто уникає. Якщо все влаштовує, то переходьте до наступного етапу, якщо немає - до попереднього.

По-третє, бажання потрібно наповнити енергією. Для цього потрібно представити від першої особи, що все вийшло і насолодитися цим. Чим повніше будуть ваші емоції, тим більше енергії буде вкладено в бажання і тим швидше вона здійсниться.

По-четверте, бажання потрібно відпустити. Довіртеся своєму покровителеві (виконавцю) і забудьте - відволічіться на що-небудь інше.

Далі всесвіт потурбується про все сама. Вдаватися до цієї техніки можна так часто, як захочеться (тільки бажання повинні бути різними). Для набуття впевненості в собі почніть з дрібниць.

Тепер ви знаєте, як загадати бажання, щоб воно збулося.


Ключові слова: які мрії збуваються, як правильно загадувати бажання, формулювання бажань

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В Украине - новая суицидальная игра Зеленый кит На смену суицидальным играм вроде "Синего кита" и "Красной совы", получившим распространение в социальных сетях, появилась новая
- 14.12.2017 15:11
Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 14.12.2017 14:19
Про звітність організацій з гуманітарної допомоги Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій подают
- 14.12.2017 14:03
Новоднестровск без света вторую неделю подряд Уже вторую неделю подряд в Новоднестровске Черновицкой области отсутствует уличное освещение.
- 14.12.2017 13:47
В Мьянме насильственной смертью погибли более 6700 рохинджа Как сообщают в международной организации Врачи без границ, в штате Ракхайн в Мьянме в период с 25 август
- 14.12.2017 12:40
На Землю вернулись трое астронавтов МКС После 139 дней, проведенных в космосе на борту Международной космической станции, трое астронавтов совершили успешную посадку в Казахстане.
- 14.12.2017 11:59
За елітні авто чернівчани сплатили 767 тис грн податку Упродовж одинадцяти місяців цього року власники дорогих автомобілів – юридичні та фізичні особи сплатили
- 14.12.2017 11:36
В Канаде потерпел крушение пассажирский самолет В провинции Саскачеван в Канаде прроизошло крушение пассажирского самолета авиакомпании West Wind Aviation с 25 людьми на борту, среди которых
- 14.12.2017 11:14
В США неизвестный оплатил рождественские подарки для 200 семей Один из покупателей супермаркета Walmart в штате Пенсильвания в США провел акцию небывалой щедрости -
- 14.12.2017 10:42
Зимние каникулы 2017-2018 в Черновцах В Черновицкой области, как и в целом по Украине, учебный год делится условно на четыре четверти, после каждой следуют каникулы.
- 14.12.2017 10:13

Всі новини