Мемуари Асанжа не стали бестселером
- 29.09.2011 10:34
За перші три дні потенційний бестселер - мемуари засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа - розійшовся вкрай обмеженим тиражем.
Передбачалося, що "Неавторизована автобіографія", яку видавництво Canongate випустило без згоди автора, повинна була стати хітом продажів: і сайт WikiLeaks, і його засновник перебували в числі основних ньюсмейкерів всього світу вже не перший рік. Тим не менш, за тиждень у списку найбільш продаваних нон-фікшн-книг у твердій палітурці книга Julian Assange: The Unauthorised Autobiography зайняла лише непереконливу п'ятдесяту рядок, пишуть попередні результати розслідування
Представники Canongate Books вже встигли відреагувати на той факт, що книга була продана лише в кількості 644 екземплярів. За їх словами, вони поки остерігаються робити на підставі статистики за три дні довгострокові прогнози; крім того, представники видавництва відзначили, що на книгу надходять дуже хороші відгуки, а також що вони уклали вже десять міжнародних контрактів на продаж і переклад книги.
Сам Дж.Ассанж дав кілька негативних коментарів щодо публікації книги: за його словами, вчинок видавців був "приспособленческим і лукавим", а, крім того, йому було дано усну обіцянку в тому, що книга не вийде в світ без його згоди. Самі видавці з формальної юридичної точки зору вважають свій вчинок виправданим
Коментарі (0)
Другие новости:
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів?
Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років
Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Трамп і Путін провели телефонну розмову: подробиці та нові контакти
Майже година переговорів
- 14.06.2026 22:34
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу
Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським
Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
.jpg)
Басейн чи парковка? У Чернівцях розгорілася дискусія навколо спортивного об’єкта