Створено оракул XXI століття, яким керує ЦРУ

- 28.09.2011 15:30
Створено оракул XXI століття, яким керує ЦРУ

Шведсько-американська компанія, яка підтримується ЦРУ, стверджує, що розроблена нею нова технологія може передбачати спалахи захворювань, терористичні погрози, економічні коливання і брак ресурсів.

Для того, заглянути в майбутнє не потрібно знати хіромантію, положення світил на небі або карти таро. Як відзначають розробники, після появи нової технології, вона стане всеосяжним оракулом майбутнього.

Шведсько-американська компанія Recorded Future по виробництву програмного забезпечення розробила програму, яка спеціалізується в області інтелектуального аналізу. Її покровителем виступає інвестиційна структура ЦРУ - In-Q-Tel. Є надія, що запобігання терактів може стати одним з прикладів активного використання цієї програми.

"Це корисний помічник, але пророкування завжди важко. Наш світі не стикається з однією небезпечною проблемою, і важливо розуміти, що такі люди, як (Андерс Беринг) Брейвик і ватажки "Аль-Каїди" володіють достатнім здоровим глуздом, приховуючи себе через кодові слова і замаскований сенс", - говорить Магнус Рансторп, директор з досліджень Центру вивчення асиметричних загроз Шведського національного коледжу оборони (Försvarshögskolan). Крім того, він - один з провідних експертів Швеції з ісламського тероризму.

За допомогою "тимчасового двигуна аналітика", цей інструмент прогнозування допомагає експертам передбачати події і тенденції, переглядаючи сотні тисяч публікацій новин, блогів, відкритих джерел, комерційних видань, сайти урядів, фінансові бази даних та багато іншого.

Потім програма просіює безліч загальнодоступної інформації, прагнучи виявити зв'язку, отримати найбільш важливе, зіставити і візуалізувати інформацію, яка розкриває імовірнісні моделі минулого, сьогодення і майбутнього практично з усіх аспектів діяльності людини.

Компанія стверджує, що її інструмент буде настільки чутливий до змін даних, що зможе навіть "випереджати новини" і передбачити політичні кризи, спалахи хвороб, основні зміни на ринку, брак ресурсів і стихійні лиха.

Google і зовнішня розвідка США (ЦРУ) є фінансовими покровителями компанії Recorded Future.

Массачусетська концепція, що лежить в основі цієї програми, схоже, є близькою родичкою аналогічних інструментів аналізу даних, використовуваних Dow Jones, Thomson Reuters і Selerity.

Ідея полягає в розробці програми, яка аналізуючи новини, передбачає, як це відіб'ється на окремих акціях і на ринках у цілому.


Ключові слова: технологія для передбачення майбутнього, ЦРУ, оракул майбутнього, компанія Recorded Future

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Ученые дали название современному периоду времени Последние 4200 лет развития нашей планеты международная геохронологическая комиссия решила выделить в отдельный период истории
- 19.07.2018 17:47
Двох буковинців спіймали за зберігання наркотиків Операція «Мак 2018»: поліція Буковини активно продовжує вживати заходів, щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин.
- 19.07.2018 17:14
Дальнобойщик прокатил на капоте инспектора Под Черновцами, в районе села Магала Новоселицкого района произошел странный инцидент
- 19.07.2018 16:26
Доказательства вмешательства РФ в американские выборы есть у Facebook Ранее президент США Дональд Трамп заявлял о том, что у США нет доказательств вмешательства РФ
- 19.07.2018 15:22
Улицу Заньковецкой перекрыли движение транспорта Движение автомобильного транспорта в Черновцах в ближайшее время будет ограничено на улице Марии Заньковецкой, как отмечают
- 19.07.2018 14:15
Маршрутки №37 и 38 не ходят в Черновцах Автобусы маршрутов №37 и №38 временно не обслуживаются, как сообщил частный перевозчик Олег Огородник.
- 19.07.2018 12:44
Искусственное мясо выйдет в массовое производство с 2021 года В 2013 году был представлен первый в мире бургер с котлетой из говядины, полученной в лаборатории
- 19.07.2018 12:12
В ОБСЕ стартует расследование из-за утечки данных в РФ В СММ ОБСЕ стартует внутреннее расследование касаемо подозрений о шпионстве и утечке данных из организации
- 19.07.2018 11:46
В Украине заработали автоматы по обмену валют В аэропорту Борисполь появились два первых аппарата по обмену валюты. Машины отмечены брендом RwS bank.
- 19.07.2018 11:26
Ryanair отменили более 600 рейсов Из-за угрозы забастовок бортпроводников в Испании, Португалии и Бельгии авиаперевозчик-лоукостер Ryanair
- 19.07.2018 11:11

Всі новини