Хакери розсекретили 25 тисяч австрійських поліцейських

- 28.09.2011 10:52
Хакери розсекретили 25 тисяч австрійських поліцейських

Представники хакерської групи AnonAustria, яка вважається регіональним відгалуженням Anonymous, виклала у відкритий доступ відомості про 24938 австрійських поліцейських, повідомляє Austrian Independent.

Дані були опубліковані у вигляді бази, що містить імена і домашні адреси 25 тисяч офіцерів поліції. Austrian Independent з посиланням на представника міністерства внутрішніх справ Австрії вказує, що дані були вкрадені не з міністерства, а з "близькою до поліції організації". Можливо, мова йде про австрійське відділення Міжнародної поліцейської асоціації, так як після витоку в ній була проведена перевірка. Посилання на отримані дані хакери опублікували в мікроблозі AnonAustria. На момент написання замітки відомості по посиланню були недоступні.

Поки невідомо, чи став витік результатом злому, або відомості були надані інформатором. Самі хакери в мікроблозі лише відзначили, що вони "отримали доступ до інформації". Влітку 2011 року хакери з AnonAustria зламали сайт фірми GIS, що займається збором оплати з клієнтів національної державної телерадіомовної компанії Австрії. В результаті хакери отримали доступ до даних 214 тисяч телеглядачів.

Раніше неодноразово повідомлялося про публікації хакерами з Anonymous особистих даних співробітників правоохоронних органів і військових. Так, влітку 2011 року було вкрадено понад 90 тисяч адрес електронної пошти американських військових і більше 10 гігабайт даних, пов'язаних з американською поліцією. В Італії хакери зламали сайт місцевої кіберполіції, в результаті чого у них на руках опинилися сотні секретних документів організації.


Ключові слова: хакери AnonAustria, хакерське угрупування Anonymous, хакери Анонімус, хакери розсеретили дані про поліцейських

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
Законопроєкт № 15260 про що він? - простими словами Поліції пропонують дати більше повноважень, щоб вона могла:
- 27.05.2026 07:13
Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Законопроект №15260 о чем он? - простыми словами Почему это вызывает дискуссии
- 20.05.2026 07:14
Что такое фасции? Что именно они делают
- 19.05.2026 07:16

Всі новини