Кабмін обіцяє почати опалювальний сезон вчасно

- 27.09.2011 14:14
Кабмін обіцяє почати опалювальний сезон вчасно

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України планує розпочати опалювальний сезон у житлових будинках з 15 жовтня, а по об'єктах соціальної сфери вже з 1 жовтня у випадку, якщо погодні умови в Україні погіршаться. Про це в ході сьогоднішньої прес-конференції в медіа-холі УНН сказав начальник відділу технічного регулювання в теплоенергетиці Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України Анатолій Железко.

"Якщо температура протягом доби буде менше 8 градусів, то планується пропалювати котельні і подавати тепло в будинки", - додав чиновник.

А. Железко також зазначив, що в цілому по Україні передбачено комплексно підготувати до опалювального сезону 210 тис. 423 будинку. На виконання зазначених робіт з місцевих бюджетів передбачено близько 701 млн. грн. Станом на 15 вересня підготовлено 205 815 тис будинків, що становить 97, 8% від плану.

"Найбільш низькими показниками комплексної підготовки будинків є Севастополь, а також Житомирська та Черкаська області", - додав чиновник.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Микола Азаров розпорядився ввести у всіх районах і областях "гарячі телефонні лінії з питань готовності до опалювального сезону.

Як повідомляв УНН, Президент України Віктор Янукович поклав відповідальність за підготовку до зими на Міністра регіонального розвитку Анатолія Близнюка. Крім того, Н. Азаров нещодавно відзначав необхідність своєчасної підготовки до зими, а також на те, що 1 жовтня стовідсотково повинні бути готові підприємства ПЕК у зв'язку з початком опалювального сезону.


Ключові слова: опалювальний сезон 2011, опалювання об'єктів соціальної сфери, ЖКГ, міністерство соціального розвитку України

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гель-лак: запорука ідеального манікюру Важко уявити, але ще десятки років тому манікюр був зовсім іншим і
- 21.11.2025 09:00
Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04

Всі новини